Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Punih 13 minuta između dva trgovanja. Koja smo mi tuga od burze…

Baš i ja gledam, tragikomično

Ignore: KressoM, delux

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dalic-udjelila-packu-marici-vidakovic-i-ekipi-morate-biti-aktivniji-foto-20180208

Javila se opet Martinica.
Bliži se i to kraju lagano.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Danas išao predati JOPDD, nema vas baš previše:)….pa jel ovdje itko u plusu:)?

“Investitor” koji plaća porez na kapitalnu dobit u Hrvatskoj u kojoj je zakon napisan tako da se porez zapravo ne mora platiti!

Ha-ha-ha.

I još se time javno hvali…..

🙂 🙂 🙂

La vita e bella!



Danas išao predati JOPDD, nema vas baš previše:)….pa jel ovdje itko u plusu:)?

"Investitor" koji plaća porez na kapitalnu dobit u Hrvatskoj u kojoj je zakon napisan tako da se porez zapravo ne mora platiti!
[/quote]
Objašnjenje?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dalic-udjelila-packu-marici-vidakovic-i-ekipi-morate-biti-aktivniji-foto-20180208

Javila se opet Martinica.
Bliži se i to kraju lagano.


nekako je u žurbi, da se možda ne boji kraja prije završetka

“Predstavnici novih vlasnika, dakle oni koje predstavljate, moraju preuzeti upravljanje Agrokorom čim prije te omogućiti njegov daljnji rad”, rekla je potpredsjednica Dalić članovima Privremenog vjerovničkog vijeća.”

ma zaj.ebano je to kada te u toku noći probude pozivom iz Amerike, onako bunovna, možda sluđena, druga je to zona ipak

Mi ko’ mala djeca ovdje, sjajno se zabavljamo, jedino što brokeri ne primaju kamenčiće.
Netko uspio nešto prodati danas ?
Na IGH nema transakcije od podneva

Mislim da našoj vrloj Martinici uopće više nije jasno tko je vlasnik Agrokora.

Nažalost svi znamo čiji je vladin povjerenik.



Danas išao predati JOPDD, nema vas baš previše:)….pa jel ovdje itko u plusu:)?

"Investitor" koji plaća porez na kapitalnu dobit u Hrvatskoj u kojoj je zakon napisan tako da se porez zapravo ne mora platiti!

Ha-ha-ha.

I još se time javno hvali…..

🙂 🙂 🙂
[/quote]

s porezom se nikada ne smijes zaj……, kad tada ti se vrati.
a ti sa THNK si zakon, još nadokupi, to je baš biser, svako malo ostane bez para na računu

Kladim se da danas naša burza neće odreagirati na CrniČetvrtak .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Danas nema pada…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Valjda mislite da neće biti drastičnog pada.
Ako stignu dobre vijesti sa prezentacije malih dioničara,Crobex će dobro tresnuti jer bi Todex trebao rasti.
A Todex i Crobex su obrnuto proporcionalne veličine.Crobex sigurno pada,tu dileme nema.Naravno ako institucionalni ulagači odluče to se neće dogoditi,ali ako budu pasivni kao i zadnjih mjeseci negativan smjer je zagarantiran

Bio pad ili rast ne mjenja nista,jer cemo doci opet tamo,gdje vec dugo stojimo.Nema ovdje pomaka jos.

New Report

Close