Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@hasenfefer
svaka čast, pravo je osvježenje pročitati i razumne postove za razliku od ovih par zagorjelih drukera koji cijelo vrijeme laprdaju rastu, med i mlijeku ne bi li uvalili nekome dionice koje su netom kupili, oni su pravo dno dna ovog foruma

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

To je bilo to.

mi smo ipak zemlja slučaj





ma sve ok, ja nikada nisam ništa napisao za što nisam spreman odgovarati, neće mi valjda Škegro i Martina Dalić suditi

Ma nemoj se nista bojati. Ne laje ker radi sela, nego radi sebe. Ja se nadam da će vrlo brzo prodavači magle biti raskrinkani. Tko je čiji i koji su interesi.
[/quote]
ma jasno je meni zašto tko kako piše na forumu, ova ekipa što je jako protiv Todexa, bila je pokraj igrališta, kada su drugi zaigrali, mislili su da će lopta odskočiti dva, tri puta, da je oni uhvate, ali to nisu dočekali, jer je pala s velike visine i odbila se jako i naglo, tako da je sada njima za njihov ukus visoko i nedohvatljiva, pa bi je još jednom htjeli vidjeti prema tim Antišinim razinama 0 kn, ubacujući pri tome svaki dan petarde u igralište i time riskirajući kazne, jer je to nakon 01.01, zabranjeno, ali neka bacaju, nama ne smeta, a Gazda je daleko da bi i njemu smetalo, djeca k'o djeca
[/quote]

Rekao sam vam da to ne diram ni stapom i nekoliko puta sam pozvao Hanfu da delistira zbog kontaminacije trzista kapitala.
Tako da vam to ne stoji.
Stoga je i ostatak posta misplaced.
[/quote]

Da sve dionice Agrokora je trebalo delistirat jos kad je država s Todorićem poništila rješenje HANFE o preuzimanju Belja, i smjenila Antu Samodola, vidjet cemo koliko se moze i zeli odupirati Ante Žigman.






ma sve ok, ja nikada nisam ništa napisao za što nisam spreman odgovarati, neće mi valjda Škegro i Martina Dalić suditi

Ma nemoj se nista bojati. Ne laje ker radi sela, nego radi sebe. Ja se nadam da će vrlo brzo prodavači magle biti raskrinkani. Tko je čiji i koji su interesi.
[/quote]
ma jasno je meni zašto tko kako piše na forumu, ova ekipa što je jako protiv Todexa, bila je pokraj igrališta, kada su drugi zaigrali, mislili su da će lopta odskočiti dva, tri puta, da je oni uhvate, ali to nisu dočekali, jer je pala s velike visine i odbila se jako i naglo, tako da je sada njima za njihov ukus visoko i nedohvatljiva, pa bi je još jednom htjeli vidjeti prema tim Antišinim razinama 0 kn, ubacujući pri tome svaki dan petarde u igralište i time riskirajući kazne, jer je to nakon 01.01, zabranjeno, ali neka bacaju, nama ne smeta, a Gazda je daleko da bi i njemu smetalo, djeca k'o djeca
[/quote]

Rekao sam vam da to ne diram ni stapom i nekoliko puta sam pozvao Hanfu da delistira zbog kontaminacije trzista kapitala.
Tako da vam to ne stoji.
Stoga je i ostatak posta misplaced.
[/quote]

Da sve dionice Agrokora je trebalo delistirat jos kad je država s Todorićem poništila rješenje HANFE o preuzimanju Belja, i smjenila Antu Samodola, vidjet cemo koliko se moze i zeli odupirati Ante Žigman.
[/quote]

To je bio jedan od signala, vrlo jakih, kad se vidjelo kako stvari stoje.
I onda još Toda izjavi da Belje cijelo vrijedi 1 kn.
Eeeeeee…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Moja zadnja na ovoj temi o Agrokoru…
Izjavi da vrijedi 1 kn, dokapitalizira po 40 kn u iznosu 1,5 milijardi kuna, i samim tim je isplačen Agrokor od styrane Belja.

Dalje nema, pa molim ….

Danas išao predati JOPDD, nema vas baš previše:)….pa jel ovdje itko u plusu:)?

Jooooj, ja ću morati platiti 6000 kn jer sam na trejdu u plusu, a pozicije mi sad u minusu.
Nisam na vrijeme skratio Viro, npr.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

jmz
Ma gle, jasno, ali kad imaš takvo gazdovanje i ponašanje što da si mali ulagač misli?
Najbolje bježati.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Koliko je tko ovdje u plusu najbolje se vidi na prikupljenom porezu za 2016,i to je bila odlična godina,sića neka.
Druga stvar su forumaši genijalci koji nas svako malo obavještavaju kad su šta prodali i naravno zaradili ali rijetko kad su kupili.Takvi su za liječenje.


Danas išao predati JOPDD, nema vas baš previše:)….pa jel ovdje itko u plusu:)?

Ništa čudno, trejderi i inače nisu baš u plusu, a k tome i kad budu, plate porez. Oni koji ukažu dugoročno nemaju s tim problema..


Koliko je tko ovdje u plusu najbolje se vidi na prikupljenom porezu za 2016,i to je bila odlična godina,sića neka.

To se vidi samo za trejdere, ne i za dugoročne ulagače. Al većina, nažalost, nikad shvatiti neće…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

vidim da se kod nas crveni a vani još i više pa mi se čini da ćemo se ovih maškara svi mi koji imamo dionice morati spremiti u zvončare i nabiti bikovske glave kako bi otjerali medvjede.ako nam i to pomogne.

Punih 13 minuta između dva trgovanja. Koja smo mi tuga od burze…

New Report

Close