Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Haso
Prirez je na maksimumu. 18%. Ne moze se vise dizati.
I ne brini, pozitivan momentum je jaci zbroja svih negativnih.
Korekcija je. Nije slom.

Kako misliš da ne mogu dizati. Pa promijeniti će zakon.

Povećati će ti cijenu smeća i komunalne naknade za 50%.

Neće ni trebati mijenjati zakon.

I zovem se Hasenfefer.

Kak bi bilo da ja tebe zovem Sero.



Poznavajući vani investitore koji su se uspavali mislim da će cijeli tjedan unovčavati svoje dobitke.

Kod nas su dva problema.
1. Malo ljudi je na dobitku
2. Kad i jesi u dobitku više nemaš kome prodati.
3. Nas bi sad samo jedan Dioki gdje bi se igrali ili IPO mogli spasiti

Kak toga nema…..
A di je raspad Agrokora, urušavanje proračuna zbog rupe u zdrastvu i Fondu, nema novaca iz EU fondova.

Nemojmo zaboraviti inflaciju do koje će doći zbog povećanja plaća i tiskanja kuna da ne dođe na tečaj 1 € = 5 kn.
Pa veliki penali koje ćemo platiti zbog otpafa.

Ne zaboravimo da Zagrebu prijeti Agrokor urušavanje.
Više se ne mogu zaduživati, znači Bandić će morati dignuti prirez.
Već je umirovljenicima ukinuo besplatni ZET.

Sva sreća da je većina ljudi otišla pa neće doživjeti daljnje guljenje.

E da. Manja populacija manje ovaca.

Lp


Haso ti si u pesimizmu otkad si se registrira, ima li kod tebe ikad optimizma posjecate me na belupa lol
[/quote]

Vi ne razlikujete pesimizam i stvarnost. Imam itekako razloga za pesimizam makar to nema veze s dionicama.

I niste u pravu. Bio sam optimista na mnogim dionicama (INA, ERNT, INGRA, ATPL, KODT i Dioki).

Samo ja nisam tu pisao traktate već sam svoj optimizam potkrepljivao kupnjom dionica.

Pa na Diokiju sam svaki dan po 200.000 kuna ulagao.
A bilo je dana kada sam radio promete i od milje kuna.

Ali sigurno nisam ovdje pisao da će netko drugi podignuti dionice.

Evo da Vam odmah napišem jednu optimističnu. Mislim da će Ameri rasti do nove loše vijesti, a onda ćemo imati opet pad.

Pa zašto da bikovima ne uvale dionice po većoj cijeni opet kad je stanje u ekonomiji tak “dobro” ide.





crobex 1884,79

glupavog li piskaranja. smiješno je da netko tko je već 10 i više godina na burzi ne može shvatiti kataklizmičan učinak todomora na cijelu burzu nego i dalje piše postove kroz ružičaste naočale
[/quote]

bilo bi ti manje "glupavo" piskranje da si po njemu ono što sam ja,manje bi te morila depra i pesimizam a i riznica bi ti bila punija.
a tako si si izabrao da slušaš sebe i biće svoja neglupava piskaranja.
uljepšat ćeš mi budućnost ako ne promjeniš strategiju.
iz kojih argumenata izvlačim svoja očekivanja nisu tajna već višekratno ponavljana.
čak vidim nemalo dokaza da drže vodu ili da idu u tom smjeru.
uskoro ću objaviti ono za što držim da su CnB dokazi za izglednost mojih očekivanja za budućnost.
nije tajna kako su prošla moja očekivanja u prošlosti.

p.s.
imaj na umu da će te nastavak ovakve komunikacije i nemogućnost ili neželja zadržavanja u okvirima pristojne komunikacije dovesti na moju ignore listu.
ima dovoljno onih koji su to sposobni da bih trošio vrijeme na one koji nisu.
+ nisam do sada primjetio da bih i za jedan tvoj komentar zaključio da bi mi bilo žao da ga nisam pročitao ili da bi to bilo štetno za moju riznicu.
no hard feelings
samo dobronamjerna sugestija da potrencijalno razmotriš možebitnu modifikaciju stila.

[/quote]
nisi mogao,htio…
stavljam te na ignore listu
bilo bi korektno ili ako želiš održati svoj “kredibilitet” da postupiš jednako.
sretno u investiranje,neinvestiranju ili ćemu već….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Haso
Zovi me kako god hoćeš.
Nekako mi se čini da je trend smanjenja poreza, a ne povećanja, no dobro, sve zavisi koliki period promatraš.
U konačnici svi ćemo krepati.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@zorangutane
Zbrajam fine prinose od jucerasnjeg shopinga…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

zar već brže bolje prodao

Nisam prodao kolega. Nema takve brze prodaje kod mene…mislio sam na prinose koje pokazuje excel tablica…😄

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Kako se sad osjećaju prodavatelji ADPL na 179 jučer? Jučer ste me dobro nasmijali.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

i dalje se nakon iskrcavanja po kupnji skida 1 dionica atpl s prodaje da se zamagli pravo stanje stvari. za ovakvo jeftino manipuliranje vani bi bile žestoke kazne, a kod nas hanfa zatvara oba oka i gurne prste u uši

Iskrcavanje po kupnji ATPL sa 6 komada…ha,ha,ha. Dajte kolega budite ozbiljni. Jucer ste imali priliku kupiti. Niste je iskoristili. Ja jesam. Kupio jucer 60 komada i sad sam zaokruzio na ukupno 2110 komada.

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

nisam mislio samo na danas nego na istu situaciju koja se ponavlja od početka godine na atpl,a na što su upozoravale i druge kolege forumaši

Samo vi upozoravajte…dapace…😄

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

New Report

Close