Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Grabe Amerikanci, treba izbrisati minuse od jučer. Dizel će sutra truc truc.

Trebalo je drhtavim rućicama pokupiti jeftino papiriće.

Pa sto ste se uskokodakali. Ako ste tako sigurni u sebe onda vam ovaj pad ide na ruku, ne? Kupujete jeftino dionice izvrsnih firmi. U cem je problem?

ako ne griješim po komentarima čini mi se da pesimizam nije niti ovo iskoristio?
a opet dobro za nas koji jesmo.
uvijek ima i opcija u budućnosti izgledno kupovati po skuplje,netko će morati i kasnije dizati cijene.
nebi bilo dobro da nitko pa…

p.s.
oni koji nisu po vl. izboru htjeli kupovati krajem prosinca početkom siječnja su nas koji jesmo ili smo u dionicama od ranije počastili sa >1mlrd većom TK (crobex max)
netko je od te 1mlrd-e uzeo više,netko manje a neki ništa.
lajkam slobodu izboru.
ostaje da vidimo što će nam donjeti veljača,za sada je donjela priliku za zauzimanje boljih startnih pozicija a živi bili…
rezimirat ćemo

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ma što nam nosi sutra…

I danas sam na par dionica sam morao rušiti da bih pokušao kupiti ikoliko povoljnije, ali nije bilo dobrovoljaca da nastave, jednostavno, nema jače prodaje, ili nema dežurnih paničara .

nisam puno profitirao, a neke ću vjerojatno sutra vraćati po prodajnoj cijeni .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Najveća fora u cijeloj igri je što se trenutno pokušava cijelu priču oko ulaganja i dioničarstva pretvoriti u neku ponzishemu koja se baš sad počela raspadati…

glupo…

pa onda pokušavaju preslikavati na događaje iz 2008, kad je dobro znano što je bilo triger, i kad je stvarno i realno nastupila kriza iz sasvim opravdanih razloga , te je povukla cijeli svijet koji je bio naravno jako vezan za američku ekonomiju .

Nitko ne govori da je ovo samo korekcija nastala jednostavnom kapitalizacijom dobiti, da je usko prisutna samo na tržištu kapitala i da nema nikakvog uporišta u realnoj ekonomiji .

Valjda jer je tako dramatičnije ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


I danas sam na par dionica sam morao rušiti da bih pokušao kupiti ikoliko povoljnije,

Puka znatiželja. Kojih to nekoliko dionica si “morao” rušiti?



Danas potrosio 100k kn dok si reko keks. RIVP mi je fino uletio. Malo podebljao i ATPL. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjim shopingom i sad uzivam na kavici…:-))

sjećam se takvih hvalospjeva 2008. i 2009. …no naglo su utihnuli kad su se nastavili višemjesečni padovi, a gubici postali preko -5x %
[/quote]
Usporedba tog razdoblja i ovog dana ili perioda mi se čini pretjeranom. Dionice u SAD su jednostavno skupe i jednom stiže dan kada treba stati na loptu. To je vjerojatno sva filozofija.



I danas sam na par dionica sam morao rušiti da bih pokušao kupiti ikoliko povoljnije,

Puka znatiželja. Kojih to nekoliko dionica si "morao" rušiti?
[/quote]

Opte, tuho…podr

A na par sam pokušavao stavljati veće naloge bez učinka.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




I danas sam na par dionica sam morao rušiti da bih pokušao kupiti ikoliko povoljnije,

Puka znatiželja. Kojih to nekoliko dionica si "morao" rušiti?
[/quote]

Opte, tuho…podr

A na par sam pokušavao stavljati veće naloge bez učinka.

[/quote]I ja mislim da će PODR na 250 ili niže, a što sam davno najavio.
Međutim pokušaji dizanja ili spuštanja PODR pored onih naloga od 10.000 kom ili sl je optimistično, ali zanimljivo u TOP 10 nema promjena

Kad se male ruke slože, sve se može , sve se može….

Najgore kad na tržište dođu ona dva negativca iz Družbe Pere Kvržice…

@Vauvau : ako neće gore , oće dolje, najgore kad miruje. Uvidio sam pogrešku, pa zašto ne kupiti jeftinije ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Kad se male ruke slože, sve se može , sve se može….

Najgore kad na tržište dođu ona dva negativca iz Družbe Pere Kvržice…

@Vauvau : ako neće gore , oće dolje, najgore kad miruje. Uvidio sam pogrešku, pa zašto ne kupiti jeftinije ?

Pa možda zato jer neće biti jeftinije?

Kako god, ne kuzim takav stil ulaganja do li zadovoljavanja poriva za akcijom i plaćanja brokerima naknade. Al dobro, tvoji su novci. Možeš raditi s njima sto ti drago. Živio!

Bas jaooooo….
I kak sad bude sutra ovaj nas jadni i napaceni Grobi anulirao ovoj nepotreban pad…..vec svi znamo odgovor…….dionice kao i uvijek zavrsile u privatnim dzepovima na rasprodaji a sa tuđim novcem ce se sutra kupovati skuplje….

New Report

Close