Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas potrosio 100k kn dok si reko keks. RIVP mi je fino uletio. Malo podebljao i ATPL. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjim shopingom i sad uzivam na kavici…:-))

sjećam se takvih hvalospjeva 2008. i 2009. …no naglo su utihnuli kad su se nastavili višemjesečni padovi, a gubici postali preko -5x %
[/quote]
Kolega, nema natrag… ušao sam i kaj je tu je…
Još imam 100k kn ako padne za još cca 10-15%.
Pa da vidimo tko bude od nas dvojice prvi utihnuo.

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Ima jedna zvijezda Zvijezda koja je u plusu.

haha, show se nastavlja

kada za par dana počmu stizati izvješća o poslovanju kod nas i u svijetu burze će se vratiti na stare a možda i na više razine.od ovakve situacije pretakanja iz šupljeg u prazno najviše koristi imaju brokeri od provizija


kada za par dana počmu stizati izvješća o poslovanju kod nas i u svijetu burze će se vratiti na stare a možda i na više razine.od ovakve situacije pretakanja iz šupljeg u prazno najviše koristi imaju brokeri od provizija

To je jedino bitno bolje od ocekivanog dionica raste u suprotnom pada osim za ove kontrolirane dionice gdje vrijedi suprotno 🙂

Ignore : renči



Danas potrosio 100k kn dok si reko keks. RIVP mi je fino uletio. Malo podebljao i ATPL. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjim shopingom i sad uzivam na kavici…:-))

sjećam se takvih hvalospjeva 2008. i 2009. …no naglo su utihnuli kad su se nastavili višemjesečni padovi, a gubici postali preko -5x %
[/quote]

Pa mi kao da nismo normalni. Pa od 2008 svijet se višastruko povratio na nove rekordne razine, a mi nismo vratili ništa od te godine. Usporedite cijene tada i danas, pa to je smješno. Svakog 10 u mjesecu sajam u Benkovcu napravi veći promet nego ova naša jadna burza. Na prste jedne ruke možete nabrojati dionice sa kojima se napravi neki promet. Ovo kod nas i nije kriza, to je više višegodišnja agonija.

@zločesta
Tko trejda mirno spava. Vi drugi ne znam šta da vam kažem. U nadi je spas.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Poznavajući vani investitore koji su se uspavali mislim da će cijeli tjedan unovčavati svoje dobitke.

Kod nas su dva problema.
1. Malo ljudi je na dobitku
2. Kad i jesi u dobitku više nemaš kome prodati.
3. Nas bi sad samo jedan Dioki gdje bi se igrali ili IPO mogli spasiti

Kak toga nema…..
A di je raspad Agrokora, urušavanje proračuna zbog rupe u zdrastvu i Fondu, nema novaca iz EU fondova.

Nemojmo zaboraviti inflaciju do koje će doći zbog povećanja plaća i tiskanja kuna da ne dođe na tečaj 1 € = 5 kn.
Pa veliki penali koje ćemo platiti zbog otpafa.

Ne zaboravimo da Zagrebu prijeti Agrokor urušavanje.
Više se ne mogu zaduživati, znači Bandić će morati dignuti prirez.
Već je umirovljenicima ukinuo besplatni ZET.

Sva sreća da je većina ljudi otišla pa neće doživjeti daljnje guljenje.

E da. Manja populacija manje ovaca.

Lp

Grabe Amerikanci, treba izbrisati minuse od jučer. Dizel će sutra truc truc.

čestitke svima koji su tržili danas

Ovaj index.hr je najsmjesni web site koji postoji u Hrvatskoj, gori su od dnevno.hr. Samo guraju neki senzacionalizam, ne znam tko uopce dozivljava onaj website kao ozbiljan portal.
Zadnjih 20 vijesti pisu o slomu burze kao da je neka najveca apokalipsa u svijetu.
Kad coek otvori index.hr, rekao bi gora financijska kriza nego 2008.

Haso
Prirez je na maksimumu. 18%. Ne moze se vise dizati.
I ne brini, pozitivan momentum je jaci zbroja svih negativnih.
Korekcija je. Nije slom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Poznavajući vani investitore koji su se uspavali mislim da će cijeli tjedan unovčavati svoje dobitke.

Kod nas su dva problema.
1. Malo ljudi je na dobitku
2. Kad i jesi u dobitku više nemaš kome prodati.
3. Nas bi sad samo jedan Dioki gdje bi se igrali ili IPO mogli spasiti

Kak toga nema…..
A di je raspad Agrokora, urušavanje proračuna zbog rupe u zdrastvu i Fondu, nema novaca iz EU fondova.

Nemojmo zaboraviti inflaciju do koje će doći zbog povećanja plaća i tiskanja kuna da ne dođe na tečaj 1 € = 5 kn.
Pa veliki penali koje ćemo platiti zbog otpafa.

Ne zaboravimo da Zagrebu prijeti Agrokor urušavanje.
Više se ne mogu zaduživati, znači Bandić će morati dignuti prirez.
Već je umirovljenicima ukinuo besplatni ZET.

Sva sreća da je većina ljudi otišla pa neće doživjeti daljnje guljenje.

E da. Manja populacija manje ovaca.

Lp


Haso ti si u pesimizmu otkad si se registrira, ima li kod tebe ikad optimizma posjecate me na belupa lol

Ignore : renči

New Report

Close