Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Manje pišite, više kupujte.

što sam kupio kupio

ja imam 83, 8% dionica, vi bi htjeli da i ovo malo gotovine spizDIM još danas, biti će tu još okršaja kod ZB korala

https://www.jutarnji.hr/komentari/pise-ante-tomic-partija-dala-partija-uzela-kako-smo-uz-agrokor-shvatili-da-ne-zivimo-u-kapitalizmu/6996120/

Slaba je to korekcija, ajmo fondovi roknite to 20% niže cekam vas- crni štek aktiviran

Jeste li baš morali i ovaj dan zaustaviti trgovanje u podne?! Za koga ovo radite?! Koji idioti…

jedna stvar se tu nikako ne uklapa. dolar pada. i to još od od početka godine. valute puno prije reagiraju na ovakve scenarije jer su valjda tamo veći stručnjaci u igri. ali ovo je kontra. po logici stvari dolar bi trebao rasti. ali dok je na scenu stupio ovaj internet i trguje svak živ tu više nemoš bit pametan.

who dares, wins

Meni ovo više izgleda kao tek početak korekcije

Niti jedna od trgovanih dionica na ZSE nije u zelenom…
To sve govori o tome kakvu igru danas igraju fond menađerčići…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


danas totalni poremećaj na burzi, Đuro dobio posao 10mil.kn i pada, inače bi ga napucali na 25 kn, izgleda ipak ide recesija

jedan crveni dan nije smak svijeta, ALI ako se vani padovi nastave i idućih dana…e ONDA će i kod nas na ovoj truloj burzi biti baš gadno

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Danas potrosio 100k kn dok si reko keks. RIVP mi je fino uletio. Malo podebljao i ATPL. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjim shopingom i sad uzivam na kavici…:-))

sjećam se takvih hvalospjeva 2008. i 2009. …no naglo su utihnuli kad su se nastavili višemjesečni padovi, a gubici postali preko -5x %

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kako je išla ona židovska poslovica – “najbolji način da uduplaš novac kad ga želiš na brzaka uložiti je da ga presaviješ i vratiš natrag u džep”?
Tako nekako je išla, ali ovo danas izgleda mi baš primjereno za ovu situaciju.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close