Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idešššššš mile paranojaaaa. bitcoin propada, amerika propada. 10 000 malih vlasnike trgovinskih platformi je ko napeto čekalo da se obruši na bid. jedino sam ja krelac to vidio još sinoć pa odlučio prespavati. stoti put kažem ajme majko mila koliko su ovi naši FM ne talentirani. samo dno ekonomske znanosti u hrvata. nešto na razini Bulj i GMO.

who dares, wins

Svaka čast onima koji danas imaju sredstava i mogućnosti iskoristiti priliku.
Globalno računalno trgovanje se zaigralo, a prave recesije globalnih razmjera nema na vidiku.
Osim ako se nešto ipak iza brda valja, ali mislim da je ovaj put u igri navlakuša.
Bilo je i vrijeme da se pokrene jedna prava globalna korekcija.
Ali zanimljiva mi je ova naša domaća panika.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja umirem od smijeha pa ima li išta glupljeg od ovog što se odigralo?? + sve i svašta… A RIVP šta reći ahahhahaa

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Uspio sam kupiti rivp po 40.50 u zadnji tren. Zao mi je sto sam kupio po 42 43 u zadnje vrijeme. Ali super sve u svemu 🙂

Danas potrosio 100k kn dok si reko keks. RIVP mi je fino uletio. Malo podebljao i ATPL. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjim shopingom i sad uzivam na kavici…:-))

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

razumljivo je ovo ZSE, prodaju fondovi koji vrte tuđi novac i nije ih briga za tuđa
ulaganja. pokazuje totalnu nesposobnost mirovinskih fondova.
umjesto da pokupe većinu toga, oni gledaju jer ih se ne tiče.
velike plaće veliki bonusi a štetočine.
sa druge strane veseli kada kupiš kvalitetnu robu na rasprodaji.
kakve veze ima Valamar što u Americi rastu plaće inflacija i burza se korigira
sa povijesnih maksimuma.

Gledajući konstantan pritisak na RIVP, najbolju dionicu na ZSE, može se zaključiti da ovo nije još gotovo, slijedi druga runda…

možda se uključe fondovi idućih dana u kupnju, ako ima itko normalan tamo 🙂
propustiti ovakve prilike je nenadoknadivo

danas totalni poremećaj na burzi, Đuro dobio posao 10mil.kn i pada, inače bi ga napucali na 25 kn, izgleda ipak ide recesija

Nema recesije.
Svi skonomski pokazatelji su dobri.
Vani su jednostavno previše napucali indekse.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Meni je ovo toliko smiješno, pa mi stvarno nismo normalni, sad prodajem kupljeno jutros hehe, bit će istim tim nazovi investitorima. Ostalo naravno hodlam :X

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nije ovo tako ni loše, za 100 kuna moci ces se nakrcati cega hoces. Mozda kupis i firmu lol, samo da Ameri nastave padati..

New Report

Close