Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Serislave uvijek će biti trgovanja i novih prilika.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Tako je kolega, uvijek će biti prilika i neprilika za trgovanje 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

PoAskuBidu
Naravno da hoće biti prilika za TRGOVANJE. I neprilika, kako kaže kolega ING.:-)
Pa nisam rekao da neće.
Samo sam rekao da tu više nema ULAGANJA.
Zadnja stvar u koju se isplatilo uložiti je delistirana jučer.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kakav investitor!

Na Todexu je cekanju dosao kraj.
Kupci jako nestrpljivi.
Drhtave rucice se smirile.
Vatromet tek pocinje

Nemam inside info ali netko silovito kupuje todexa

Vaš link …

Top 10.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Ušli smo optimistično u novu godinu. Neka se tako i nastavi.

upravo na RTL direktu, ekonomski analitičar Željko Lovrinčević tvrdi da nas čeka narednih 5 dobrih godina. I ja bih tako rekao. Kad tad će se sve posložiti i grobex će doseći 3000 bodova.
[/quote]
Jooojjjj samo da on to nije rekao ja bi odma otvorio šampanjac. on se u to razumije ko marica u …..

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/konzum-zatvara-stotinjak-trgovina/ar-168576/

situacija na burzi je blagoreceno…….hororasta….u koje dionice da ulazemo….sve je u kolapsu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čarobna kugla kaže, da će zdravi dio todex a kupiti jedna velika kompanija, a konzum će postati pučka kuhinja.
Vidjet ćemo hoće li se proročanstvo ostvariti.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sve je u kolapsu, na vjestima samo prepucavanja za pozicije, imam dojam da je sve izmaklo kontroli i da se samo stvara privid da je sve pod kontrolom, nema konačnih odluka i da se o bilo čemu kaže kako je, samo se najavljuju potezi ali se ne zna što će ti potezi na kraju donijeti, jadni mi….

New Report

Close