Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@poaskubidu
za gospodarstvo će možda biti dobrih godina, ali pitanje je što će biti na burzi jer vidimo da male ulagače pokušavaju opljačkati na sve načine kroz razne nagodbe i razne lex-eve, firme se delistiraju, odlaze u stečaj, ulagači su nezaštićeni, ali s druge strane država ih još kažnjava i naplatom poreza na KD. teško da će biti novih ulagača ovdje, a pitanje je koliko će sadašnjih ovdje ostati ili će otići na normalne burze jer zse to nije

Sve do prije mjesec dana bio sam uvjeren da ce buduci bull biti jalov i slab, medutim 3 poziva (u zadnjih mjesec dana) na temu kripto valuta, ljudi koje nisam ni cuo ni vidio vec 5 godina me demantiraju te sam siguran da ce sljedeci bull biti priblizno zestok kao i prosli. Jednostavno, stasala je nova mlada generacija zeljna brze i lake zarade, bez iskustva i znanja, a iskustvo se placa. Kad papiri krenu rast i kad mediji to poprate…krece ludnica.
Samo me jos muci kad ce bull kreniti…

Rastimo zajedno...

Pa krenuo je jučer.

Meni je bull već počeo, odličan početak 2018. Samo nek tako nastavi 😀

使用を信頼し、あなた自身の能力の



@poaskubidu

za gospodarstvo će možda biti dobrih godina, ali pitanje je što će biti na burzi jer vidimo da male ulagače pokušavaju opljačkati na sve načine kroz razne nagodbe i razne lex-eve, firme se delistiraju, odlaze u stečaj, ulagači su nezaštićeni, ali s druge strane država ih još kažnjava i naplatom poreza na KD. teško da će biti novih ulagača ovdje, a pitanje je koliko će sadašnjih ovdje ostati ili će otići na normalne burze jer zse to nije

Ja mislim da je sve to dio ciklusa neki ce otic neki ce doc to nije nista drugacije nego prije, manje je dionica sta stecajem sta delistiranjem, a lova nije da se smanjuje samo se povecava pa onda imate vise love na manje slobodnih papirica za kupit zar je onda logicno ocekivat pad ja mislim da ne, samo treba znati kupiti dionicu u pravom trenutku, jedino recesija moze okrenit trend i ratovi, a toga bas i nema na vidiku.

Ignore : renči

Ispuhuje se balon na Agrokorovim dionicama, vidim i Belje i Ledo planski ruše sto me cini nezadovoljnim jer potencijal postoji samo nije iskorišten.

Jel ja to opet nisam nešto pročitao ili je burza nenadano zatvorena? Ima koji knjiški crv koji je pročitao najnovija super duper pravila zagrebačke burze?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jer ako je ovo neko novo pravilo onda sam za jer čovjek može ići skuhat kavu, na šekret ili na kviki…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Zakaj su zatvorili zse?

Gablec ili cijeli dan?

možda ovo ima kakve veze

VAŽNO: Od srijede, 03. siječnja 2018. g. očekuje se stupanje na snagu novih Pravila Burze. Pravilima je predviđeno uvođenje unutardnevne dražbe, u s početkom u 12:00 – 12:10 h, produženo za vrijeme trajanja varijabilnog završetka koji može iznositi najviše 15 sekundi. Ostale faze trgovine odvijat će se shodno uobičajenom vremenskom rasporedu trgovanja na Zagrebačkoj burzi (dražba otvaranja od 9:00 – 9:30 sati).

http://zse.hr/default.aspx?id=81050

Na Sleme na Sleme na Sleme noga sa ZSE sama beži. Cirkus.


@jasko

super, nek to bude praksa. nije loše uštediti 10 minuta života pomnoženo s godinu dana sakupi se.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Osim trejda na todexu burza je u stanju kliničke smrti.
S tim da su i na todexu intenziteti sve manji i sinusoide sve niže.
Naprosto ovdje više nema ulaganja.
Samo kokošing.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close