Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala mmstanicu!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

10 000 000 smo prešli… idemo još još 5 sati ovim tempom i dobro je..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Bacite oko na prva 2 naloga na INI na kupnji (1000 i 1032 komada)

Ako bi i danas Crobex ostao u plusu, bilo bi to četvrti dan za redom…

No respect


Ako bi i danas Crobex ostao u plusu, bilo bi to četvrti dan za redom…

zanimljivo slk, a ako bi i sutra onda bi to bilo 5 dana za redom[smiley1]

Turističke dionice su u banani a i sam premijer kaže da nema više napretka u turizmu. Sva sreća da sam ih se riješio.[smiley6]


Ako bi i danas Crobex ostao u plusu, bilo bi to četvrti dan za redom…

To bi bilo lijepoo. No, treba dosta rasti ako zelimo vidjeti promjenu trenda.

pilar


Turističke dionice su u banani a i sam premijer kaže da nema više napretka u turizmu. Sva sreća da sam ih se riješio.[smiley6]

A on je ka neki stručnjak. Ljudi su se malo razlijenili, posebno ovi s apartmančićima. Misle da će m turisti čim se iskrcaju s trajekta odmah pokucat na njihova vrata. Kao, pa dali smo 300 kuna za internet. hahahaha
Mi još nismo ni stigli turizam od prije rata.

Odoše i danas stotine milijuna kuna u obveznice. Jučer i danas već preko pola milijarde kuna…. [smiley6]

No respect

idemo gore, nema sumnje….. !!!

SLK:

Ako bi i danas Crobex ostao u plusu, bilo bi to četvrti dan za redom…

zanimljivo slk, a ako bi i sutra onda bi to bilo 5 dana za redom[smiley1]

Bravo mudri. [smiley1]

No respect


Turističke dionice su u banani a i sam premijer kaže da nema više napretka u turizmu. Sva sreća da sam ih se riješio.[smiley6]

Koju ti burzu tenkista pratiš, banjalučku, SASE…? Jedna on najlikvidnijh dionica u ovoj godini je LRH sa prometom preko 160 mil Kn u zadnja 3 mjeseca i rastom od 60% od početka godine te sa tendencijom rasta.
ARNT, ISTT, SNHO su dionice koje su se u ovoj mini korekciji pokazale najstabilnijim, najmanje su izgubile na vrijednosti, a od početka godine su također napravile značajan rast.

New Report

Close