Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Svi vi koji imate ulaz u Belje ispod 10 kn, Ledo ispod 1000 kn, Jmnc ispod 10000 kn, zvzd ispod 500 kn mislim da ste sigurni a mi ostali smo osisani.

ma na koju to foru??? Ramljak je rekao da će sadašnji dioničari tvrtki kćeri SVE izgubiti, tj. da je vrijednost 1 dionice LEDO=0, JMNC=0, ZVZD=0, BLJE=0 tako da svi mali dioničari kao i todorić završavaju isto, tj. na 0.
Zato prestani širiti dezinformacije po forumu.
[/quote]

Ti siris dezinformacije!
Ramljak je rekao sto je rekao ali je to prijedlog nacrta s ne konačan dogovor.
[/quote]

ja sam citirao izjavu upravitelja agrokora koji je predložio takvu nagodbu kojom sadašnji dioničari sve gube i to je moj izvor (službeni) informacija, a koji je tvoj izvor za nebulozne cifre koje spominješ?
[/quote]

A ti si siguran da ce Ramljak ostati do kraja nagodbe s obzirom na sumnje koje svaki dan isplivaju a ticu se stete za Agrokor i drzavu koju on ovakvom nagodbom zagovara?

Kolega SeRija, Vi se doista ne možete pomiriti s gubitkom u Todex dionicama. I ne samo to, nego još i dokupljujete i smanjujete prosjek i time se hvalite… prije sam Vas zalio, ali vidim da to nema smisla jer Vi sami sebi ne želite dobro, a najtraumatičnije od svega je kaj Vi još uvijek ne shvaćate da radite gluposti… Bit će jako bolno kad cete to napokon shvatiti. Doista se iracionalno ponašate i čudim se da ste uopće s takvim razmišljanjem sudionik na ZSE. Predmnijevam da niste sami zaradili novac koji tako olako razbacujete…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

@maratonac

što bi vi napravili na mjestu SeRije ili mene kao dioničar Todexa ?
Prodali na vrijeme ? Koje je to vrijeme, ako vam je portfelj veliki i skup, po današnjim vrijednostima ?

Znate, nakon prodaje umire i nada, više se nemate čemu nadati . Svjesni smo i mi dioničari ove HDZ muljaže i držimo glavu iznad pijeska dok dišemo, a prodaja nam nudi samo konačni poraz. Iz vašeg kuta možda se nadamo čudu, ali barem se nečemu nadamo, prodajom nada umire.

Nada je dobra kad postoje neke osnove za kojih se mozete hvatat, koja je osnova bila kad su racuni bili blokirani i kad su jamstva i dugovi dosli u prvi plan, cemu ste se nadali onda da jamstva ne postoje kako ste vi to vidjeli samo vi znate iako su vam drugi govorili o dugovima i jamstvima i posljedice svega toga onda ste mogli izac s minusom od 20-30-% i danas bi bili sretni s tim gubitkom jer bi to lakse nadoknadili, naravno da danas mozete samo gledat kad je palo vise od 95% i nadat se da cete izvuc barem nesto vise, nazalost sami ste krivi za vase odluke i s tim cete se morat pomirit prije ili poslje. Svi se mi opecemo iznova i nanova, ali treba vodit obzira o rizicima i izlozenosti tim rizicima drzat pod kontrolom ako stvari odu na negativnu stranu da ne izgubite puno, jer se onda najteze vratit.

Ignore : renči

Jel se to samo meni cini ili ovi sta su izasli iz peveca oce brze bolje uc na neke druge dionice

Ignore : renči

Meni se čini da se zauzimaju pozicije za vrlo dobru 2018. godinu. A možda sam i lud. Nadam se da nisam.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ništa posebno se ne događa niti netko žuri zauzeti nekakve pozicije…mali prometi jasno pokazuju da se ovo igraju samo mali ne bi li stvorili nekakav privid interesa, ali ništa od toga….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Na pitanje bi li se istraga mogla usmjeriti i na Questus fond koji je u vlasništvu Borislava Škegre, odgovorio je kako je to moguće.

Podsjetio je i na zanimljivu činjenicu da je izvanredni povjerenik za Agrokor Ante Ramljak bio zaposlenik Questusa u razdoblju od 2007. do 2012. godine.

PoAskuBidu
Nadam se vrlo dobroj 2018, ali ne bih se okladio.
Istina je da je dobrih drivera dosta, ali ovo s bagrokorom je ko neka trakavica kojoj nikad kraja. Najbolje jos ako produlje lex za 3 mjeseca propast ce i ova godina.
Samo da to pociste sto prije pa kom opanci kom obojci, ali da se ide dalje.
A tko nije zadovoljan eno lijepo redovni sud pa se sudakaj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kako god mi to htjeli 2018 će biti jedna od ne izvjesnijih godina na TK.

Ali kako kažete gore, očekivanja su velika, da ne nabrajam moramo nadoknaditi rast BDP, vrlo vjerojatno dizanje kreditnog rejtinga … niske kamate…

Nadam se strelovitom rastu nakon rješenja bagrokora..

Podsjećam, u Utorak neće biti otvorenih naloga na kupnji i prodaji, dodatno moguća manipulacija ii rušenje …

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kontinuirana trgovina od 12-16… kako misliš neće biti otvorenih naloga?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Svi će se otvoreni nalozi stornirati, nema više liparenja u novoj.
Meni ovo danas liči na neuspjeli bull pokušaj, pa nas čini se čeka bear market i u 2018. Ipak je ovo ZSE.
Svima želim zdravlja i sreće i uspjeha u novoj.

New Report

Close