Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čitam tu po forumu da se bacaju razne vrijednosti Agrokorovih perjanica. Te ne može ispod 100, te vrijedi 1000, snižavaju se ulazi, špekulativno se kupuje… A nakon šišanja će se po starom dobrom običaju opet proklinjat Gažić, Plenković, Ramljak, Židovi, Masoni i Illuminati…

sve normalno, kao na utakmici, ako naši pobjeđuju, sudiji nitko ne zviždi i pominje užu obitelj



Svi vi koji imate ulaz u Belje ispod 10 kn, Ledo ispod 1000 kn, Jmnc ispod 10000 kn, zvzd ispod 500 kn mislim da ste sigurni a mi ostali smo osisani.

ma na koju to foru??? Ramljak je rekao da će sadašnji dioničari tvrtki kćeri SVE izgubiti, tj. da je vrijednost 1 dionice LEDO=0, JMNC=0, ZVZD=0, BLJE=0 tako da svi mali dioničari kao i todorić završavaju isto, tj. na 0.
Zato prestani širiti dezinformacije po forumu.
[/quote]

Ti siris dezinformacije!
Ramljak je rekao sto je rekao ali je to prijedlog nacrta s ne konačan dogovor.

Baš nešto gledam fondove i uspoređujem prinose… pa gledam “Erste Adriatic Equity”.
Upravljali su imovinom članova na način da su ove godine napravili gubitak od -22%! I uredno se za to nagradili, tj od svojih članova naplatili nagradu/naknadu za upravljanje 🙂
I nikome ništa, idemo dalje, netko drugi je valjda kriv!
Pre pre jako, ne znam bi li se smijala ili plakala… gdje mi to živimo…




Svi vi koji imate ulaz u Belje ispod 10 kn, Ledo ispod 1000 kn, Jmnc ispod 10000 kn, zvzd ispod 500 kn mislim da ste sigurni a mi ostali smo osisani.

ma na koju to foru??? Ramljak je rekao da će sadašnji dioničari tvrtki kćeri SVE izgubiti, tj. da je vrijednost 1 dionice LEDO=0, JMNC=0, ZVZD=0, BLJE=0 tako da svi mali dioničari kao i todorić završavaju isto, tj. na 0.
Zato prestani širiti dezinformacije po forumu.
[/quote]

Ti siris dezinformacije!
Ramljak je rekao sto je rekao ali je to prijedlog nacrta s ne konačan dogovor.
[/quote]

ja sam citirao izjavu upravitelja agrokora koji je predložio takvu nagodbu kojom sadašnji dioničari sve gube i to je moj izvor (službeni) informacija, a koji je tvoj izvor za nebulozne cifre koje spominješ?

trgovanje je počelo ići na kapaljku….što ne treba niti čuditi obzirom na krah todex dionica, stečaj i delistiranje VDKT, povlačenje s burze PVCM, puno PSN koje su opalile po leđima mnoge građ.firme …u 2018. trgovanje će biti u još većem padu, sa još manje dionica na burzi, to je bar lako predvidjeti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pumpa se crobex za kraj godine sa Adris-om.

Šminka se portfelj……

Da nije ATPL tu gdje je…. CROBI bi bio svakako ispod 1.800 bodova

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


trgovanje je počelo ići na kapaljku….što ne treba niti čuditi obzirom na krah todex dionica, stečaj i delistiranje VDKT, povlačenje s burze PVCM, puno PSN koje su opalile po leđima mnoge građ.firme …u 2018. trgovanje će biti u još većem padu, sa još manje dionica na burzi, to je bar lako predvidjeti
slažem se da će se trgovati sa manjim brojem dionica, ali gospodarstvo raste, kamate u bankama su nikakve, a kvalitetne dionice (pod tim mislim relativno transparentna uprava, dobar spread, pozitivno poslovanje i strateški vođene kompanije, neke nažalost zovu i fondovskim smećem..) će valjda dobiti na cijeni..naime samo kod nas je likvidnije trgovanje stečajušama, dionicama gurua, prezaduženim perjanicama i sl. ali tek smo 20-25 godina u tome..ima još nade za nas



trgovanje je počelo ići na kapaljku….što ne treba niti čuditi obzirom na krah todex dionica, stečaj i delistiranje VDKT, povlačenje s burze PVCM, puno PSN koje su opalile po leđima mnoge građ.firme …u 2018. trgovanje će biti u još većem padu, sa još manje dionica na burzi, to je bar lako predvidjeti
slažem se da će se trgovati sa manjim brojem dionica, ali gospodarstvo raste, kamate u bankama su nikakve, a kvalitetne dionice (pod tim mislim relativno transparentna uprava, dobar spread, pozitivno poslovanje i strateški vođene kompanije, neke nažalost zovu i fondovskim smećem..) će valjda dobiti na cijeni..naime samo kod nas je likvidnije trgovanje stečajušama, dionicama gurua, prezaduženim perjanicama i sl. ali tek smo 20-25 godina u tome..ima još nade za nas
[/quote]

da iste te argumente ne slušam krajem svake godine, možda bih povjerovao u njih, ali ovako…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Šminkanje CROBEXA pred kraj ove godine 2017.
I vrijeme je sav je jadan, bjedan, nikakav.


Pumpa se crobex za kraj godine sa Adris-om.

Da, pogotovo sada pred kraj dana fondovi pumpaju…treba nekako popeglati gubitke na todexu pa im ovo dobro dođe

Ignore: KressoM, delux

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1016221

Ministrica Dalić – ozbiljne opružbe za kazneni progon.

New Report

Close