Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je uređeno tržište kapitala ?
Ovo je pravna država ?
Koliko je članova imala ona kineska “vladajuća banda” koju su “maknuli” prije nego što im je krenulo ?

ZSE je pušiona samo takva za sve male/srednje ulagače….evo danas došla vijest da PVCM odlazi s burze, a sad sam se sjetio da je isto bilo i sa SUNH…..pitanje koja je dionica sljedeća?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Vjerovato ovi hoteljeri Makarska i Maestral

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



Po meni u ovoj godini stvoreni su svi preduvjeti za nastavak inflacije koja je bila u padu ili izostala predhodnih godina, te nju smatram najbitnijim faktorom koji ce dovest do daljneg rasta ako se odrzi, a nema razloga da to tako ne bude tj ja ga kratkorocno ne vidim, zapravo meni se cini da je rizicnije ostat van dionica nego u dionicama, jer lovu cete negdje morat ulozit inflacija cini svoje.Ljudi koji imaju orocenu stednju nakon duzeg vremena kad se uzme u obzir inflacija zapravo gube lovu, do pocetka godine smo imali neko vrijeme deflaciju pa iako su kamate bile niske jos je nekako bilo i razumljivo imat novac na banci, ali trenutno je to cisti gubitak.

Novce uloziti izvan hrvatske. Ne nuzno u dionice.
[/quote]

Naravno i vani, nekoliko % portfelja

Pazi svi mediji sute, nitko ni glasa.

Koliko god se mi tjesili, moramo svi zajedno priznati da smo teski luzeri.
I ovi u todexu, i ovi u pevcu, gradevinarima, telekomunikacijama.
Kad nas sam drzavni vrh naziva spekulantima onda znamo kakva nam je buducnost


Koliko god se mi tjesili, moramo svi zajedno priznati da smo teski luzeri.
I ovi u todexu, i ovi u pevcu, gradevinarima, telekomunikacijama.
Kad nas sam drzavni vrh naziva spekulantima onda znamo kakva nam je buducnost

Je*iga, ako pogledaš zadnjih 30 tema samo se smjenjuju postovi iz kojih se vidi čisto naslađivanje tuđim gubitkom.
Sve dok se sreća ne okrene.
Većina ovih koji sada žuć prosipaju po temi Peveca još jutros su bili glavne face na Todexu.

Vjerojatno tako razjedinjeni i nismo bolje zaslužili.
Stoka sitnog zuba i nije za drugo nego da ih se muze.

Možda se to promijeni u 2018.

To je moja želja za narednu godinu.

La vita e bella!



Koliko god se mi tjesili, moramo svi zajedno priznati da smo teski luzeri.
I ovi u todexu, i ovi u pevcu, gradevinarima, telekomunikacijama.
Kad nas sam drzavni vrh naziva spekulantima onda znamo kakva nam je buducnost

Je*iga, ako pogledaš zadnjih 30 tema samo se smjenjuju postovi iz kojih se vidi čisto naslađivanje tuđim gubitkom.
Sve dok se sreća ne okrene.
Većina ovih koji sada žuć prosipaju po temi Peveca još jutros su bili glavne face na Todexu.

Vjerojatno tako razjedinjeni i nismo bolje zaslužili.
Stoka sitnog zuba i nije za drugo nego da ih se muze.

Možda se to promijeni u 2018.

To je moja želja za narednu godinu.
[/quote]
Upravo tako.
Umjesto nasladivanja treba se udruziti i zaustaviti ove pljacke


Vjerovato ovi hoteljeri Makarska i Maestral

Za razliku ovdje je bar obvezujuća ponuda🤑


Kad nas sam drzavni vrh naziva spekulantima onda znamo kakva nam je buducnost

Kad se sve zbroji i oduzme ulaganje na ZSE i jeste čista špekulacija

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ajde organizirajte piće, rucak ili izlet, te pozovite 100 forumasa po kvaliteti (PoAsku,Verdi,Ivana,Tigrus,noviulagac,bisaku,
Plavi,….itd) okupimo se ka Udrga Franak razmotrimo sta mozemo— ulazimo zajednicki i dogovarajmo se jednom mjesecno na satancima kako da ulazemo bolje! Svi prijedlozi su dobrodosli



Vjerovato ovi hoteljeri Makarska i Maestral

Za razliku ovdje je bar obvezujuća ponuda🤑
[/quote]
Ima i na Todexu obvezujuća ponuda ali po 0 kuna

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close