Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekako je jutros dosta prometa ili mi se samo čini? [smiley10]

No respect

“mmstanic”….

sigurno da neće svi, al’ 1,2 mld. kn, to ti je promet od 40 mil.kn i tako 30(radnih) dana…..! ! !
a skoro 2 mj. do T-HTa a možda i više….. lova se u tom periodu može lijepo okrenuti…..


Nekako je jutros dosta prometa ili mi se samo čini? [smiley10]

Meni se isto..čini,ima nešto,skuplja se….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Na Ledu se nagruvala kupnja. [smiley2]
Moglo bi biti veselo danas za razliku od jučerašnje jedne transakcije (čini mi se da je bila samo jedna na kraju dana)

SLK:

Nekako je jutros dosta prometa ili mi se samo čini? [smiley10]

Meni se isto..čini,ima nešto,skuplja se….

Pa ovim tempom ćemo preko 10 milijuna već do 11 – 11.15 h.

No respect


Pa ovim tempom ćemo preko 10 milijuna već do 11 – 11.15 h.

Bilo je vrijeme da se malo pokrenemo.Ionako nam najavljuju kraj ljeta do kraja srpnja,temperature bi se mogle spustiti i do 8 stupnjeva pa da nas barem burza malo grije.

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/17/0628006.html

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

lijepo je za sada gledati KOEI i KODT-P-A… a i još neke…

Scio me nihil scire

12 milja smo prešli,ponajviše zahvaljujući JDTC

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


12 milja smo prešli,ponajviše zahvaljujući JDTC

Dobro, računam redovni promet. 6.4 ZSE + 1″ VSE”

No respect

Može li mi netko od kolega razjasniti zašto mi na ATM-u u koloni sve transakcije svijetlo plavo boldana transakcija JDTC R-A u 10:16:20.Hvala

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Može li mi netko od kolega razjasniti zašto mi na ATM-u u koloni sve transakcije tamno plavo boldana transakcija JDTC R-A u 10:16:20.Hvala

Blok transakcija. Pogledaj gore Redovni promet i BLok promet. Pogledaj i temu JDTC

No respect


Može li mi netko od kolega razjasniti zašto mi na ATM-u u koloni sve transakcije svijetlo plavo boldana transakcija JDTC R-A u 10:16:20.Hvala

Blok transakcija

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close