Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam siguran tko kupuje, ali sam siguran da rasplet nece biti niti blizu ovome koji je predlozio smrad Ramljak!


Pa tko sad kupuje Todex??? Hoce li ponovno pricati o nevidenoj pljacki iz vedra neba???

mene to isto žarko zanima. da li se umjetno ponovno stvara privid da todex dionice neš vrijede? ujutro jamnica 20komada po 750kn, ledo 1000komada do 100kn, a sad već po 4000kn jamnica i ledo po 300kn..
svaka čast na špekulaciji ali pa tko se je navukao ???

Kako Vas je navukao Ramljak da dionice vrijede 0.

ja sam malo prije rasprodao sve što sam imao od ex agrokora jer i sberbank se priključio vjerovnicima, što znači da su šanse malih da dobiju makar i 1 kn za dionice = 0

Popolo sanjaj, dionice vrijede puno zato i kupuju svi.

Sad mogu komotno maknuti PKD na neko vrijeme, ak ne misle zatrti uvu burzu do kraja.

Stiže više od milijarde kuna novih rasterećenja, ali nema spuštanja stope PDV-a

Ovo danas je “cudo nevideno” na “Todorkama”!
Za ne vjerovati.
Samo se nadam da sutra opet netko nece biti kriv za kupljeno danas.
Ako SBERBANK ude “u igru”,nagodba ce ,gotovo sigurno,biti sklopljena,ali
i njihova potrazivanja ce tada biti u igri!

Nedam Ledo ispod 10 000, Agram koji je na čelu udruge ide u pobijanje jamstava. Ova pljačka nece proci.

Da nije i jedinica viška????

KBZ traži od Uprava društava da se skupština sazove do 2. veljače. Uprave bi trebale biti u službi društava a ne jednog vlasnika, no ne pristanu li zatražit će na sudu koji im može dodijeliti povjerenika da provede skupštinu.

Kada bi uspjeli sazvati skupštinu prema članku 293. Zakona o trgovačkim društvima, Agrokor bi mogao biti isključen iz glasanja, jer dioničar ne može glasati kada se odlučuje o zahtjevu prema njemu, niti nitko drugo to može u njegovo ime.

S obzirom na to da je na snazi Lex Agrokor, jasno je da Agrokor u ovome trenutku ne može nikome isplatiti odštetu, no ovdje se radi o početku pravne borbe i podizanju glasa manjinskog dioničara koje je prvo Todorić, a potom i Ramljak tretirao kao da ne postoje.


Da nije i jedinica viška????

Moguće da je, ali opet ponavljam, razlika izgubit 97% ili 100% nije neka. Stoga, do kraja, pa što bude.

moja iskustva sa suđenjem su HR su takva da vam je bolje ne pomišljat.
skupo i bacanje šoldi.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

New Report

Close