Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas i sutra rasprodajem sve dionice koje imam u portfelju.
Nikad više ni lipe neću staviti na ovu lopovsku burzu i državu.
Vama koji ostajete sretno…jer sreća će vam trebati.
Tko li će nakon ovog ikad više iokano super nelikvidnoj burzi uložiti iti jednu kunu.
Nalozi su spremni.
Rasprodajem sa 10-15 posto gubitka sve da pobjegnem čim prija

pratim već duže vrijeme burze pa i ovu i nisam nigdje naišao na primjer da je igdje bilo ovoliko propalih firmi, stečajeva i pljački malih ulagača kao na ZSE!
ovo što se ja sjećam tu je čitav niz tvrtki gdje su mali dioničari opljačkani i gdje su sve pogubili! sjetimo se DKVS , KMSK (kamensko), HOMS, ZDNK, nedavno VDKT, sada LEDO, BLJE, ZTNJ, VPIK, ZVZD, JMNC, TISK (ako se netko sjeti još koje deračine malih ulagača neka slobodno doda)
znači sada 6-7 atraktivnih (todex) firmi nestaje s burze, a mali ulagači gube sve
sad neki misle da je to to, i da se ovakve svinjarije više neće događati?? naravno da hoće, ovo je ZSE, mali ulagači su potpuno nezaštićeni, pljačka je normalna stvar i samo je pitanje tajminga koja je sljedeća firma/dionica na ZSE na kojoj će mali ulagači biti ošišani na 0?
nije pitanje HOĆE LI biti novog šišanja na 0, nego samo KADA ide sljedeći krug

@PoAskuBidu
I ja sam mišljenja da ide blokada trgovanja do delistiranja….završena priča…nažalost nije moglo gore za velik broj malih dioničara…
Al rekao bih da su nepametni svi oni koji su dokupljivali nakon kaj se odblokiralo trgovanje….za tu glupost su si sami krivi…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Stavljam naloge na 8 dionica i rasprodajem sve.pozdrav svima na zse.

Ajde sad sve kupovne naloge s Todexa na ostale dionice da natjeramo Crobex barem 10% do kraja godine!
Ostalo nam je tek 4 radna dana!

Nikad, ali nikad vise moja lipa nece doc ovdje. Samo se trebam otarasit svega sto imam i adio đaci. Nije problem izgubiti na dionicama, ali ovakvu pljacku jos ne vidjeh.

Moram primjetiti da se burza na sve načine bori kako bi se što manje trgovalo….

@forumas
nakon ove nove pljačke, ulaganje na ZSE je gotova priča za 90% dosadašnjih ulagača….jer ova pljačka malih dioničara je zadnji čavao u lijes ZSE….većina nas koji smo do sada ostali, nakon ovoga ćemo otići na druge, normalne burze i ovdje više nećemo uložiti niti lipe….a vas 5-10% koji ćete ostati, imat ćete cijelo tržište za vas (naravno dok se i vama ne dogodi ono što se sada događa na LEDO, BLJE, VPIK, ZVZD, TISK, ZTNJ, JMNC…) pa kad i vi ostanete bez novca uloženog u dionice bit će i za vas preostale game over

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jutarnji.hr se napokon probudio, pise o nama


indikativno je da su krenuli za Uskrs, a namjeravaju sve dokrajčiti za Božić

izgleda da će i završiti Uskrsom jer do tada je rok za sklapanje nagodbe kojom će se nepovratno zapečatiti ova pljačka malih ulagača

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Od toliko prijetnji o prodaji HR dionica i odlasku van zbog nepovoljne situacije i bijesa zbog Agrokora i predložene nagodbe – niš.
E jesam se zahebo sa cashovinom čekajući…. , ili nas možda čeka uobičajeno loš siječanj .. ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Od toliko prijetnji o prodaji HR dionica i odlasku van zbog nepovoljne situacije i bijesa zbog Agrokora i predložene nagodbe – niš.
E jesam se zahebo sa cashovinom čekajući…. , ili nas možda čeka uobičajeno loš siječanj .. ?

lp

Plavi ne lozi raju bzvz

New Report

Close