Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zasto duboki zaron? Ovo je za vjerovnike dobro.

Ma ne dobro, odlično! Preko noći će 15.000 malih dioničara biti opljačkano do gole kože, zaista odlična vijest svima ostalima da ulažu svoj novac na ZSE


Osim toga, duboki zaron je već odrađen,

Duboki zaron na ZSE tek dolazi!

Ignore: KressoM, delux

Bez usvojene nagodbe od strane vjerovnika, odobrenoj od strane suda, u tijeku postupka osporavanja jamstava, izvanredni povjerenik ističe jednu skupinu, manjinske dioničare, koji gube sve! Udruga manjinskih dioničara traži zaštitu Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga. Model zasnivan na ništavim jamstvima podlogom je za otimanje preko 4 milijarde kuna 15.000 gradjana od strane Knighteada!

Za dionice u vlasništvu manjinskih dioničara tek se treba utvrditi obveza javne ponude za Knightead i savjetnike koji zajednički djeluju i preuzeli su Agrokor! Članovi nadzornih odbora koji su jamstva legalizirali nagragdjeni su razrješnicama a istim je jamstvima oteta imovina hrvatskim gradjanima.

Udruga manjinskih dioničara Agrokora svim će raspoloživim sredstvima zaštititi imovinu hrvatskih ulagatelja.

Izgubiti mogu samo oni koji su već izgubili ulažući u Todex, pa će sad izgubiti i na drugim dionicama koje će od njih “preuzeti” pravi investitori nakon čega će biti napucane na vrhunce iznad onih početkom godine!
A ovi će ih onda otkupljivati nazad po 50% višim cijenama kad vide da je došla renesansa na Zse.
Zato pametno tko hoće poslušati, svi vjerovnici Agrokora sada moraju gore jer su jako dobro prošli!
Jer netko bi da npr.dobavljači poput npr. Podr padnu jer će dobiti najveći dio potraživanja, ili npr. Adrs koji neće ostati bez svoje “milijarde” kako su neki mislili??!
Sutra ide njihov rast a ne pad!



Zasto duboki zaron? Ovo je za vjerovnike dobro.

Ma ne dobro, odlično! Preko noći će 15.000 malih dioničara biti opljačkano do gole kože, zaista odlična vijest svima ostalima da ulažu svoj novac na ZSE


Osim toga, duboki zaron je već odrađen,

Duboki zaron na ZSE tek dolazi!
[/quote]

zaronit će oni koji su zaslužili zaroniti. ja ću za to vrijeme kupovati jako jeftino jako dobre stvari. anti-todex stvari.

tko god da zaroni, izronit će opet natrag. jer vrijedi i jer će napokon i najtvrdoglaviji sad napokon naučiti razliku izmedu vrijednosti i smeća.

todex ne bu više izronil. jer ne vrijedi ni prebijene pare. to sam ja znao već početkom godine. a neki su tek sada saznali. dobro doščli u klub.

jnaf, tpng, pvcm, lrhc, atgr – primam ponude – diskont 15 posto i naviše. todex časti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@serija
a tko je mogao od nas malih znati za ovo?….jedino se na JMNC vidjelo da je krenulo kipanje po kupnji, doduše nešto i na LEDU, ali nakon prvih iskipavanja više nije bilo količina da se može prodati pa je sve stalo…
a sutra….bolje ni ne otvarati stranicu burze

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zorangutan, mozda spasi stvar Agram koncern i udruga dionicara

ma upisao sam se i ja u udrugu, ali ne polažem puno nade u to jer otimačima vlast drži ljestve, kontrolira sudstvo i donosi zakone….koje su nam šanse protiv njih?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

situacija je vanredna,nije bilo takvih puno u zadnjih 15g pa iako odjavljen napravit ću iznimku sa jednim komentarom.
kao prvo “svi mi griješimo” napisao sam nebrojeno puta i svi smo se u to uvjerili.
tako da nebi nikog osuđivao ,lakše je biti objektivan gledajući izvana
uvijek je bilo i biti će.
dioničari todexa su izigrani,vrijeme će izgledno pokazati “lažiranim” FI i drugim više ili manje dozvoljenim vratolomijama na koje su institucije godinama žmirile.
izigrani su oni koji su do značajnog raščišćavanja kupovali bez znanja onog što se otkrilo ali
svi oni i koji su poslije toga kupovali su svjesno preuzimali rizike koji nam se nekad isplate a nekad i ne,nije još gotovo,nije gotovo dok sudac ne odsvira kraj zar ne?
ono što je meni gledajući sa strane upalo u oko je da je velika večina todex dioničara zanemarila
tako vidljiv veliki razlog da rizik je bio objektivno značajno veći.jer:
postoje veliki dioničari,postoje dioničari,postoje mali dioničari i nemoguće je raditi razliku među njima
pa je NEmudro staviti se na stranu onih među kojima je Public Enemy Number 1.
a to je već odavno javna stvar.
mali su se dioničari svjesno stvavili u poziciju kolateralne žrtve.
apsurd je da su sada na istoj strani i možda budući saveznici sa onim tko ih je zavio u crno.
sudbina se zna nekad poigrati…
svatko će morati naći svoj put iz ove situacije.
pokušajte razumjeti i nas koji nismo u todexu a trpimo također veliku kolateralnu štetu kao sudionici ZSE
koj ibi bez todomora bio izgledno >2500.
ZSE ima i dalje potencijal za to,rješavanjem todomora još i više.
život i investiranje ide dalje ,mora dalje,nije ga još nitko uspio zautaviti niti neće.
svi mi plaćamo cijeli život školu i na kraju umiremo…
još jednom svako dobro,najviše zdravlja,mnogi su imali puno više novca od nas i nije im ništa značio,pomogao…
2018 će biti izgledno ono što je 2017 trebala biti pa želim svima da nadoknade ono što su u 2017 propustili.
respect

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Ovaj..a jel ima neki short na sutrasnju trgovinu dionica agrokora..a poslijedicno i njihovih dobavljaca???

Na zalost, ne……

Neda bagra poštenom čovjeku da zaradi……

Konačno……zadnji čavao u lijesu ove stravične močvare od ZSE-e.
To je sada jasno.

Ali, istini za volju…….nije se ni moglo očekivati nešto bolje.

A vi koji mislite da od sutra – odnosno od, ajmo reći, okvirno iduće godine, kreće oporavak i fair vrednovanje svega ono što realno nešto ovdje još i vrijedi (a toga je jako jako malo), mislim da ćete ostati trgovati sami…..

Zadnjih par mjeseci se trgovalo todex-om.

Ajde nek se javi tko nije znao da npr. ledo i jamnica imaju daleko veći dug nego što vrijede.

Čemu kukanje? Kockali ste se i izgubili. Dešava se…
Puno bi lošija varijanta i velika muljaža bilo kad bi se našao način da se postojeće dioničare (koji su uzeli novac, a znali su da ga ne mogu vratiti) ne razvlasti.

Konačno……zadnji čavao u lijesu ove stravične močvare od ZSE-e.
To je sada jasno.

Ali, istini za volju…….nije se ni moglo očekivati nešto bolje.

A vi koji mislite da od sutra – odnosno od, ajmo reći, okvirno iduće godine, kreće oporavak i fair vrednovanje svega ono što realno nešto ovdje još i vrijedi (a toga je jako jako malo), mislim da ćete ostati trgovati sami…..

Tu ima jedan mali problem s tvojom logikom – kao sto ima nerazumnih ljudi koji gube pare na todexu, tako ima i razumnih ljudi koji ne gube par na todexu, nego zaraduju pare ne nekim razumnim ulaganjima.

Po čemu će to zdravi dio burze stetovati konačnim odstrelom todexa- Po čemu je to lrhc sutra loše ulaganje. po čemu plag. po čemu lkri. po čemu tpng.

Život ide dalje – id dobra sezona u turizmu, ide rast bedpa i potrosnje, ide xy stvari. i te dionice ce rasti. a smece poput todexa čim prije otegne papke, tim bolje.

Amputiranje gangrene je najbilja moguca vijest za ostatak zdravog tijla. Jest da boli, ali nakon mjesec dana gangrene više nema, a zdravo tijelo može nastaviti živjeti.

Sutra ljudi rasprodaja – e da mi je imati para koliko nemaqm. al ce sutra biti lijepih stvari na sveopštoj rasprodaji.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close