Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Avax10 zasto se predajes?
Slijede tuzbe, nemoj stajati postrani

Ma lako za tužbe….ali ti sporovi će trajati godinama, a lova će biti spaljena već od sutra čim se otvori burza!!! A imali su toliko varijanti da nađu fer rješenja za male ulagače i zaštite ih barem na ovoj razini vrijednosti dionica, ali ne-odlučili su nas oderati do 0!
Bravo Plenkoviću na brizi za male ulagače (i birače!!!), svaka čast!!!

Ignore: KressoM, delux


Nakon ove legalno pripremljene pljačke manjinskih dioničara tvrtki kćeri Agrokora putem nagodbe, jedino što sada mogu reći je "ZSE, R.I.P."

za tvoju informaciju, ako si ti ulozio nesto ili dosta u todomor, to je tvoja odluka.

moja odluka i odluka jako puno razboritih ljudi da ne ulozim niti jednu kunu u todomor. tako da tebi sutra jest počivao u miru, meni u plag, atgr , pevecu ili lrhc je jako lijep i sunačna dan.

čestitam svim dioničarima i nadam se da ćete izgubiti sve, ako niste dosada. ružno je ovo što pišem ali kad ljudi ne žele slušati zdrav razum, nego kupuju todomor ili bitcoin, onda svojom gluposcu truju i sve ostale dionike tržišta. S gangrenom se ne pregovara, gangrenu valja odsjeći da zdravo tkivo može nastaviti živjeti. Sutra slijedi zadnjii najveći rez – GANGRENA IDE ČA, ZDRAVO TKIVO OSTAJE.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Hoce mirovinci organizirati pumpanje kao na Dioki ili idemo Direkt na 0?



Nakon ove legalno pripremljene pljačke manjinskih dioničara tvrtki kćeri Agrokora putem nagodbe, jedino što sada mogu reći je "ZSE, R.I.P."

za tvoju informaciju, ako si ti ulozio nesto ili dosta u todomor, to je tvoja odluka.

moja odluka i odluka jako puno razboritih ljudi da ne ulozim niti jednu kunu u todomor. tako da tebi sutra jest počivao u miru, meni u plag, atgr , pevecu ili lrhc je jako lijep i sunačna dan.

čestitam svim dioničarima i nadam se da ćete izgubiti sve, ako niste dosada…..
[/quote]

Samo se ti raduj, vidjet ćeš u što će se od sutra pretvoriti ZSE i tko će u buduće ovdje ulagati novac!
Na ZSE od sutra kreće masovan egzodus i masovno povlačenje sredstava ulagača, a ti samo čekaj sunčan dan!

Ignore: KressoM, delux

Hm..jako ste optimisticni sa zdravim tkivom..a mirovine spaljene u dokapu leda ili ulaganja temeljem super poslovanja perjanica, koje su preuzele dugove..sustav ne stiti male nikako, nitko ne vjeruje u tuzbe za g.kriminal, lazirana izvjesca, etc..pa evo ni sad nisu sigurni koliko agrokor stvarno vrijedi..to se sutra moze dogodit i na drugim dionicama, jer nas ne stiti sustav..




Nakon ove legalno pripremljene pljačke manjinskih dioničara tvrtki kćeri Agrokora putem nagodbe, jedino što sada mogu reći je "ZSE, R.I.P."

za tvoju informaciju, ako si ti ulozio nesto ili dosta u todomor, to je tvoja odluka.

moja odluka i odluka jako puno razboritih ljudi da ne ulozim niti jednu kunu u todomor. tako da tebi sutra jest počivao u miru, meni u plag, atgr , pevecu ili lrhc je jako lijep i sunačna dan.

čestitam svim dioničarima i nadam se da ćete izgubiti sve, ako niste dosada…..
[/quote]

Samo se ti raduj, vidjet ćeš u što će se od sutra pretvoriti ZSE i tko će u buduće ovdje ulagati novac!
Na ZSE od sutra kreće masovan egzodus i masovno povlačenje sredstava ulagača, a ti samo čekaj sunčan dan!
[/quote]

Znas li koliko je 2008 godine burza izbrisala ulagatelja na zse, ovo sada nije ni 1% onoga sta je bilo tada, a od tada se isto zaradilo, zaradjivat ce se i dalje, ono sta valja rast ce i dalje ono sta ne valja nece, a korekcije usponi i padovi cijele burze je sastavni dio trgovanja na burzi, ako i padne ono sta valja brzo ce se i oporavit jer ima i razloga za to.Dobra stvar svega ovoga je da smo se ocistili tog raka agrokora na drustvo i da napokon krecemo prema postenijem i urednijem odnosu na trzistu.

Ignore : renči




Nakon ove legalno pripremljene pljačke manjinskih dioničara tvrtki kćeri Agrokora putem nagodbe, jedino što sada mogu reći je "ZSE, R.I.P."

za tvoju informaciju, ako si ti ulozio nesto ili dosta u todomor, to je tvoja odluka.

moja odluka i odluka jako puno razboritih ljudi da ne ulozim niti jednu kunu u todomor. tako da tebi sutra jest počivao u miru, meni u plag, atgr , pevecu ili lrhc je jako lijep i sunačna dan.

čestitam svim dioničarima i nadam se da ćete izgubiti sve, ako niste dosada…..
[/quote]

Samo se ti raduj, vidjet ćeš u što će se od sutra pretvoriti ZSE i tko će u buduće ovdje ulagati novac!
Na ZSE od sutra kreće masovan egzodus i masovno povlačenje sredstava ulagača, a ti samo čekaj sunčan dan!
[/quote]

Kad gangrena bude odrezana, nastupaju bolji dani. I sunačnai dani.

I špekulacija je ulaganje i legitimno j euložiti recimo 5 posto u Todomor. Ali nije normalno uložiti 30 ili 50 posto. To jednostavno nije normalno. I ako ljudi postoje kojim ne vriejdi ništa reći nego tek da dobiju šamarčinu, dođu sebi i upristoje se, onda neka bude šamarčina.

Ima nas puno ovdje koji smo pisali i tinte i tinte potrošili uvjeravajući tebe i mnge druge da voda ne teče uzbrdo i kad je dug veći od imovine, dionica ne vrijei ništa. A bili smo ismijavani i pljuvani kao jalnici i zločesti ljudi.,

Ne raduej me ničiji gubitak, najblje svima ide kad svi zarduju, ali ne može se odrastao čovjek ponašati kao dijete i očekivati zaradu. Tko želi zaradu u dionicama, taj ora čiutati izvješča i kupvati zdrava podeuzeca po poštenim cijenam. Nikao drukčije i samo tako.

Imam jedno pitanje za sve vas – hoćete li napokon nakon ovoga prestati kupovati smeće koje unatrag 10 godina nije zaradiloi niti jednu kunu ili ćete i dalje upvati samo i sključivo smeće e da bi zaradili u 3 dana.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Investimir
Sve potpisujem.
Bolji dani ce doci.
Todomor je bio karcinom kojeg vise nema.
Ali potrajat ce.
Sutra ide pad svega.
Iduce godine i dalje valjda bolje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


I špekulacija je ulaganje i legitimno j euložiti recimo 5 posto u Todomor. …
Kad gangrena bude odrezana, nastupaju bolji dani. I sunačnai dani.

Pričaš gluposti…pa nisu ljudi ulagači u nekakav šrot nego u blue chip dionice na ZSE u koje su OMF-ovi uložili stotine milijuna keša (LEDO su plaćali 8000 kn za dionicu u dokapu!!) i za koje je išao INO road show, u koji su moćne svjetske banke ulagale novac!
A što se tiče gangrene, ne shvaćaš da je ona zahvatila cijelo tijelo znano kao ZSE i to što je jedna ruka ostala nezahvaćena ne znači ništa jer slijedi odumiranje i te jedne ruke (tvojih dionica) skupa s ostatkom tijela!

Ignore: KressoM, delux


… Tko želi zaradu u dionicama, taj ora čiutati izvješča i kupvati zdrava podeuzeca po poštenim cijenam. …

Hoćeš reći da je u izvješćima npr. Belja ili Leda 01.01.2017. bilo naznaka u kakvim su gov.ima?
Iz izvješća se moglo zaključiti da se radi o lošim tvrtkama?
Ma daj ne njaj-ke.
Što god tko mislio ili pričao, ovo je bila klasična prijevara, samo što nam je pravosuđe tako jadno, beskorisno i korumpirano da mi se jednostavno ne da podnositi kaznenu prijavu ili pokretati privatnu tužbu, jer bi to trajalo 20 godina i na kraju pojeo vuk magare.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



… Tko želi zaradu u dionicama, taj ora čiutati izvješča i kupvati zdrava podeuzeca po poštenim cijenam. …

Hoćeš reći da je u izvješćima npr. Belja ili Leda 01.01.2017. bilo naznaka u kakvim su gov.ima?
Iz izvješća se moglo zaključiti da se radi o lošim tvrtkama?
Ma daj ne njaj-ke.
Što god tko mislio ili pričao, ovo je bila klasična prijevara, samo što nam je pravosuđe tako jadno, beskorisno i korumpirano da mi se jednostavno ne da podnositi kaznenu prijavu ili pokretati privatnu tužbu, jer bi to trajalo 20 godina i na kraju šipak.

[/quote]

Cinjenica je da je dio laziran i da su ljudi prevareni, isto tako je cinjenica da su svi znali koliki su dugovi agrokora i kolika su jamstva pa su trebali bit i svjesni rizika ulaganja u jako zaduzena drustva, tako da odgovornost za posljedice su na obje strane, jer budimo realni prevare u fin izvjestajima se dogadjaju u svim zemljama svijeta, a taj rizik od prevare se povecava sta je drustvo opterecenije dugovima, zato visoko zaduzena drustva jesu jako veliki rizik za ulaganje.

Ignore : renči

New Report

Close