Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@trial
totalno si ih nadmudrio, drži se IGH i THNK samo:)

a morat ću platiti porez…osim ako do kraja ovog mjeseca ne krenem kupovati dionice s aska pa da ih vraćam nazad po bidu i tako više puta dok si ne srežem sav dobitak do 0 pa onda kupim početkom godine iznova dionice …ali oko toga se još nisam odlučio, imam vremena do kraja mjeseca za odlučiti što i kako 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

osim ako do kraja ovog mjeseca ne krenem kupovati dionice s aska pa da ih vraćam nazad po bidu i tako više puta dok si ne srežem sav dobitak do 0

koja bi svrha ovog bila? superhick ili robin hud…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

svrha bi bila legalno izbjeći plaćanje poreza, a s druge strane kad dionice padnu niže kupim ih nazad u većoj količini

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....




I koje su uostalom zapreke da netko napiše isti takav kod, nazove ga recimo Goldbit i pusti u promet? I onda još netko i još itd.

BitCoin je open-source, ne treba pisati neki novi kod, samo se prilagodi postojeći dostupan svima, pa je tako iz njega i nastala hrpa od ovih 1300 postojećih kriptovaluta:

https://github.com/bitcoin/bitcoin/
[/quote]
izgleda je je osnivač satoši bikamoto postao najbogatiji čovjek na planeti. i još nitko ne zna tko je taj ?!
[/quote]
Satoshi Nakamoto mu je pseudonim. Navodno mu je pravo ime Ivica Todorić.
[/quote]
hahahaha ovaj bi i nakovanj pokvario. ako ne on onda bi mu djeca to sigurno uspjela.

who dares, wins

@zoran

ne razumijem. recimo u plusu si ove godine 100 000 kn i sad pred kraj godine shebeš sve i na nuli si i izgubio si 100 000 kn ali koga briga glavno da ne platiš porez državi? Jesam li dobro shvatio ili sam ili je netko od nas retardiran 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の



@zoran

ne razumijem. recimo u plusu si ove godine 100 000 kn i sad pred kraj godine shebeš sve i na nuli si i izgubio si 100 000 kn ali koga briga glavno da ne platiš porez državi? Jesam li dobro shvatio ili sam ili je netko od nas retardiran 🙂

recimo da je cijena dionice 100 kn i da je kupiš s aska …pa lupiš drugi dan time po bidu…pa će se ask spustiti niže nakon što si zatukao bid…pa opet tako par puta i cijena će se hoćeš nećeš nakon par krugova spustiti dolje 20-ak % ..onda se nakrcaš tom dionicom po nižoj cijeni pa umjesto npr 1000 komada koje si mogao kupiti po 100 kn, sada kupiš 1200 po prosječno 80 kn (nisam točno računao nego dajem samo kao primjer)…s jedne strane ne platiš nikakav porez jer si dobit “spržio”, a s druge strane imaš veću količinu dionica nego ranije i to po puno boljoj cijeni nego prije pada…naravno da to ne možeš napraviti na jednoj ATPL, ali na mnogim drugim dionicama bi se moglo…ovo je čisto hipotetski 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Aha, ma dobro, ne planiram to raditi 😀 Ali recimo napravio sam to na GRNL pred par mjeseci, tu sam izgubio 35 000 kn i ponovno ušao niže i sad ću za tih 35 000 kn platiti manje poreza a opet imam isti broj dionica.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


svrha bi bila legalno izbjeći plaćanje poreza, a s druge strane kad dionice padnu niže kupim ih nazad u većoj količini

Ovo je konfucijevska misao, bravo …

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

mislim da se ovdje s Virom upravo to dogodilo, netko iskipava minus, jer je prilično velik u nekoliko mjeseci, možda je na Atpl, Đuri, ili nekoj ostvario veliki plus

Jučer je Prpić na otvorenom rekao da NE prodaje dobru dionicu kada padne
A Kardum , kada poraste ( 10 % , n.pr ) obavezno prodati po svojem planu , ne čekati više !

Ja sam iskipao na THNK. Tamo negdje na 300. Da sam bar prije…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close