Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I koje su uostalom zapreke da netko napiše isti takav kod, nazove ga recimo Goldbit i pusti u promet? I onda još netko i još itd.

BitCoin je open-source, ne treba pisati neki novi kod, samo se prilagodi postojeći dostupan svima, pa je tako iz njega i nastala hrpa od ovih 1300 postojećih kriptovaluta:

https://github.com/bitcoin/bitcoin/
[/quote]
izgleda je je osnivač satoši bikamoto postao najbogatiji čovjek na planeti. i još nitko ne zna tko je taj ?!

who dares, wins



I koje su uostalom zapreke da netko napiše isti takav kod, nazove ga recimo Goldbit i pusti u promet? I onda još netko i još itd.

BitCoin je open-source, ne treba pisati neki novi kod, samo se prilagodi postojeći dostupan svima, pa je tako iz njega i nastala hrpa od ovih 1300 postojećih kriptovaluta:

https://github.com/bitcoin/bitcoin/
[/quote]
izgleda je je osnivač satoši bikamoto postao najbogatiji čovjek na planeti. i još nitko ne zna tko je taj ?!
[/quote]
Satoshi Nakamoto mu je pseudonim. Navodno mu je pravo ime Ivica Todorić.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



I koje su uostalom zapreke da netko napiše isti takav kod, nazove ga recimo Goldbit i pusti u promet? I onda još netko i još itd.

BitCoin je open-source, ne treba pisati neki novi kod, samo se prilagodi postojeći dostupan svima, pa je tako iz njega i nastala hrpa od ovih 1300 postojećih kriptovaluta:

https://github.com/bitcoin/bitcoin/
[/quote]
izgleda je je osnivač satoši bikamoto postao najbogatiji čovjek na planeti. i još nitko ne zna tko je taj ?!
[/quote]
tko god da je, opljačkati će jednoga dana cijeli svijet
Gazda je sitna riba, to je neki svjetski igrač, možda Kum Jong Un


I sada još treba potpuno se povući s kupnje, opaliti par brutalnih sniženja s par komada i izbjeći plaćanje poreza za ovu godinu !

Pa daj bog da zarađuješ pa platiš porez, ti bi bio sretan da izgubiš samo da nebi platio ???? Svašta

Da svašta, ovo je za dijagnozu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

“The Bitcoin is Breaking Every record. Garb It befor it’s too late !! ”

Naslov nakon sto se otvori yahoo.com…A ZSE ni na HRT nije vrijedna platit reklamu..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kako glupo tržište.
Dosadno.
Jadno.


Kako glupo tržište.
Dosadno.
Jadno.


Potpisujem. U klincu totalnom

E…dokad treba platiti taj porez. Ne sjecam se kako je bilo za proslu godinu

@ bugs , PoAskuBidu ,
mislim da obojica griješite, dobra je strategija prodati sada minuse i umanjiti pluseve (naravno ako ih imate) kupiti ponovno iste iza N.G. cijene neće očito gore, a mogle bi biti i niže, trošak je samo k/p naknada, tako ne bi trajno izbjegli porez ali bi ga odgodili godinu dana, a do tada možda bude i novi zakon o ukidanju, pa barem mi ne oskudijevamo s novim zakonima, naravno da ne možete ovako riješiti značajan plus, ali nešto sitno se da umanjiti, jer tu je Božić, pa doček, pa skijanje, ili Vam je bolje da to uhljebi potroše umjesto vas, razmišljam osobno o toj varijanti na nekim svojim “perjanicama” (npr. Viro)

Znam na što misliš, to je logično i to sam već obavio na jednoj dionici. Valjda smo bugs i ja krivo shvatili što je pjesnik htio reći. To rade i vani, evo Volfa sa hegnar foruma poručuje isto… p.s. govorim švedski pa kužim šta tamo pišu 🙂

Har du tap så selg før nytt år,da får du fratrekk på skatten som du kan føre opp mot aksjer med gevinst.
Kjøp dem tilbake etter nytt år for GOGL kommer den er alltid mye svingninger føre jule/nytt år.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Predlažem moderatoru pokretanje novog topica BTC

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close