Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je zato kaj smo tek danas svi saznali da više ne moramo ispunjavati onaj JOPPD obrazac. Sad je odmah lakše trgovati, obrtati, zarađivati. 🙂

S obzirom da će prema svemu sudeći FI za treći kvartal todorki biti ako ne dobar, onda barem relativno dobar, i da će se galama oko Agrokora pomalo stišati iz medija, sasvim je normalno da su oni koji misle unaprijed počeli zauzimati pozicije. Isprva danas malo sramežljivo, ali malo-po-malo bit će i prometa. Činjenica je bila da su podzadnje cijene stale kao i prometi. To bi po nekoj definiciji trebalo biti dno. I valjda je bilo. Današnji dan ide u prilog tome.

crobex je na + 1,49% sa 4,4 milijuna kuna ukupnog prometa na ZSE, hahaha

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tko se zadnji smije najslađe se smije Zorangutan.
Ja sam na današnjem porastu cijene dobio nečiju godišnju plaću,
a tek smo krenuli up up up. Živio.

@ Barik

Nisi dobio dok nisi prodao.

trial
Pogledaj pm. Pliz.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

naravno trial, abecedu smo naučili davnih dana.
Ne dam ni bratu rivp ispod 10-ak eura.

a robe ima na lageru

Fini si target postavio. Nema šta.

Nego, zanimljivo je da sve dionice jučer ne valjaju i sve padaju danima, ili odjednom danas sve redom valjaju i sve rastu. Firma nema veze, ili sve crveni ili zeleni.

I sad ti “komentiraj trgovanje na hrvatskom tržištu kapitala”. Bolje naručiti mrzlu pivu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Tko se zadnji smije najslađe se smije Zorangutan.
Ja sam na današnjem porastu cijene dobio nečiju godišnju plaću,
a tek smo krenuli up up up. Živio.

ma je, drek i mlijeko teku u potocima na ZSE, uživaj

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Danas je po meni na temelju potpuno jasno da je burza “progutala” vijesti oko Agrokora do kraja i odlučila naprijed jer stvari nisu tako loše

New Report

Close