Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja mislim da sve one koje ja imam, jer ove godine su ništa ili jako slabo potegnile. Belje, Kaba, itd.
Inače ja nejdem na more, nesmijem tenkom. Ali na mađarice na bazen skočim malo, malo pa svaki drugi dan, makar poslije 3.

Gdje, u Harkany? [smiley2]

No respect

Danas bismo konačno mogli krenuti prema gore, zadnjih nekoliko dana prometi su se počeli povečavati sa laganim oporavkom cijena , europa i svijet su napredovali, cijene su kod većine dionica trenutno povoljne za ulaz.
Vraća se uskoro i lova od Magme….

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


zadnjih nekoliko dana prometi su se počeli povečavati

Mislim da ni jedan dan prošli tjedan promet nije bio preko 50 mil kuna.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

tenkista:

Ja mislim da sve one koje ja imam, jer ove godine su ništa ili jako slabo potegnile. Belje, Kaba, itd.
Inače ja nejdem na more, nesmijem tenkom. Ali na mađarice na bazen skočim malo, malo pa svaki drugi dan, makar poslije 3.

Gdje, u Harkany? [smiley2]

Ne, imam 35 min vožnje tenkom od kuće![smiley2]


Danas bismo konačno mogli krenuti prema gore, zadnjih nekoliko dana prometi su se počeli povečavati sa laganim oporavkom cijena , europa i svijet su napredovali, cijene su kod većine dionica trenutno povoljne za ulaz. Vraća se uskoro i lova od Magme….

Konačno plavi da se u nečemu slažemo. Naročito je bitna posljednja rečenica. Fondovi ne trebaju čekati da im se lova vrati.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Međutim, opet je primjetan totalan nedostatak ikakve kupnje

Hell is Empty and all the Devils are Here

plavi:

Danas bismo konačno mogli krenuti prema gore, zadnjih nekoliko dana prometi su se počeli povečavati sa laganim oporavkom cijena , europa i svijet su napredovali, cijene su kod većine dionica trenutno povoljne za ulaz. Vraća se uskoro i lova od Magme….

Konačno plavi da se u nečemu slažemo. Naročito je bitna posljednja rečenica. Fondovi ne trebaju čekati da im se lova vrati.

Ma plavi se ko i ja vratio s mora, i sad bi odmah živost na burzi. [smiley1]

Šatro, i ja se nadam da ćemo lagano prema gore, a Goranko je počeo vraćat lovu

http://www.zse.hr/novosti/802-07-MGMA_Povrat.doc

No respect


Međutim, opet je primjetan totalan nedostatak ikakve kupnje

Ispravak, vidljive kupnje. Kupnja naime postoji ali vreba pritajeno dok se ne ukaže prilika. Prava kupnja udara po asku.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Žitnjak zbog vrijednosti zemljišta.

Prometa gotovo da nema. Kako je krenulo, danas ćemo završiti s ispod 20 mil kn.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ahaaa..Letargija se nastavlja, sad treba ugastit komp, gajbu piva u more i uživaj narode. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


gajbu piva u more[smiley2]

[smiley7]

No respect

New Report

Close