Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da su prošla dva tjedna donijela povoljne prilike za kupnju dosta dionica, većinom iste još i postoje, neki fond manageri očigledno nisu postavili svoje zamjene kada su odlazili na GO..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vratio se i ti, ha… Ja sam preksinoć, za izbjegnem gužvu. Jel’ bilo gadno danas?

No respect

Nije , čisto OK.
Išao po staroj cesti, i vjerovatno došao prije nego da sam išao autoputom, navodno je bilo 10 km kolone..
Još i uštedio lovu za cestarinu.
I najvažnije – uživao u vožnji po zavojitoj ali dobroj staroj cesti…[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Uglavnom po onoj staroj…može li bolje?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uglavnom po onoj staroj…može li bolje?[smiley2]

Može, ako si od ušteđene love za cestarinu stao na klopu kod “Marka”. [smiley11]

No respect

Ajde gospodo profesionalci, dali mi netko može reći 5-10 dionice koje će imati 100% rast u slijedećih 6 mjeseci?

tanga je centar svemira!


Ajde gospodo profesionalci, dali mi netko može reći 5-10 dionice koje će imati 100% rast u slijedećih 6 mjeseci?

i da znam ne bih rekao[smiley1] kakva su to glupa pitannja, nitko ne moze to znat, moze samo pretpostavljat.
evo ti jedna žitnjak[smiley1]


Ajde gospodo profesionalci, dali mi netko može reći 5-10 dionice koje će imati 100% rast u slijedećih 6 mjeseci?

He,he nema nijedne iole likvidnije koja će to odraditi [smiley1][smiley1] ( a i za nelikvidne je upitno)

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

100% će imat rast dionica od Šestanovca prema Pločama.

No respect


Ajde gospodo profesionalci, dali mi netko može reći 5-10 dionice koje će imati 100% rast u slijedećih 6 mjeseci?

Koliko bi platio za tu informaciju?

Teško da će biti kod neke 100 % u 6.mj.Potpuno sumnjam u to.
Ali ja danas idem na more i dok se vratim 3-4 tj. ove tri dionice će sigurno dobro potegnuti gore :
1.Kodt-p
2.Koei
3.Belje

Ja mislim da sve one koje ja imam, jer ove godine su ništa ili jako slabo potegnile. Belje, Kaba, itd.
Inače ja nejdem na more, nesmijem tenkom. Ali na mađarice na bazen skočim malo, malo pa svaki drugi dan, makar poslije 3.

New Report

Close