Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


.. a uvjek je bolje imato više nego imati manje [smiley1][smiley2]

problema? žena? neprijatelja? [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


_Mrzljak_: ” .. a uvjek je bolje imato više nego imati manje [smiley1][smiley2] ” problema? žena? neprijatelja? [smiley2]

ma ne .. vjeverica … zvanih kuna ..

na đuri stvarno moraš imati živce gledati iz dana u dan +4%, -4%, …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


na đuri stvarno moraš imati živce gledati iz dana u dan +4%, -4%, …

zato lijepo kupiš INDG i nema živciranja …

I love the Smell of Profits in the Morning

a prinos u zadnjih godinu dana isti. hm …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


a prinos u zadnjih godinu dana isti. hm …

baš …

I love the Smell of Profits in the Morning

vidi vidi prodaju na đuri

262,90 1088

opasno se pojačala kupnja na tnpl.
[smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


vidi vidi prodaju na đuri

262,90 1088


gledajte dnevnik u nedjelju[smiley2]

inace za ove iz sda danas je jos uvijek 12.7. sta oni to rucno tamo update-ju stanje?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ajde neka dobra dusa da im napise neki macro.. ja bi, al ne znam[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

update u sda iza 19 h

Ovakvo toplo ljeto će zasigurno pogodovati još večoj prodaji vode i sladoleda.Uz najavu toplotnog udara mislim da će stranci biti više u Konzumovim trgovinama nego što su mislili.Gledam samo današnju navalu u trgovini na vodu…Uz najavu najvećeg dolaska stranaca na naše more…
Bude 3 Q od Leda i Jamnice jako zanimljiv.

New Report

Close