Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem. Vlasnici Adrisa i ATGR-a inače puno kupuju dionice na ZSE pa zato nema prometa jer ove godine štede?

Možda oni ove godine prodaju sve dionice koje su kupili prijašnjih godina pa zato burza ove jeseni pada?

Hrpa slucajnosti u zadnje vrijeme : revizija u agrokoru kasni, valamar nakon pojacane trgovine objavljuje da prekida program investicija, misteriozni kupac kupuje đuru, iznenadni skokic tecaja eur/hrk, hrvatske tvrtke se ne javljaju na natjecaj za peljeski most, adris i atlantik kupuju najbolje dijelove agrokora…


Ne razumijem. Vlasnici Adrisa i ATGR-a inače puno kupuju dionice na ZSE pa zato nema prometa jer ove godine štede?

Možda oni ove godine prodaju sve dionice koje su kupili prijašnjih godina pa zato burza ove jeseni pada?


“Pozivnicu će sigurno dobiti hrvatski mirovinski fondovi…” Kolega, treba čitati s razumijevanjem.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Hrpa slucajnosti u zadnje vrijeme : revizija u agrokoru kasni, valamar nakon pojacane trgovine objavljuje da prekida program investicija, misteriozni kupac kupuje đuru, iznenadni skokic tecaja eur/hrk, hrvatske tvrtke se ne javljaju na natjecaj za peljeski most, adris i atlantik kupuju najbolje dijelove agrokora…

nista sto nije na neki nacin i ocekivano.

Kolega, mislim da je na Agrokoru bilo i previše muljanja, da bi sada još čitao između redova.
Uostalom Antlantik grupa je već demantirala da su trenutno zainteresirani za agrokorove dugove.

Kaj se tiče mirovinskih fondova oni su ulagali u LEDO po 8.000 kuna kada nije vrijedio ni 5.000 kn.
Uglavnom lijepo su nam spržili penzije.

Kao jedni od većinskih dioničara itekako su morali znati za stanje u Agrokoru.

i sada mi Vi pričate nekakvu bajku da će mirovinski fondovi uložiti opet naše novce u te gubitaše.

E baš bi volio vidjeti koji će to direktor mirovinskog fonda imati muda Hrvatima predložiti da opet njihovu lovu uloži u Agrokor dok se Todorići sunčaju na havajima.

Neće moći.

Vlada se hvali da ima puno ulagača u Hrvatsku, pa neka ulažu.
Novce za naše mirovine neka ostave na miru jer će im stvarno narod doći pod prozore.
Dosta je bilo.

Na kraju krajeva već smo zaključili da Hrvatska ne smije imati ovako velika čudovišta od firmi o kojoj ovisi frtalj Hrvatske, a oni bi napravili još veće čudovište..

Adrispenzićsoul.

mirovinski fondovi neka štede lovu za otkup INE, ako ne znaju što će s lovom. I sedam posto INE će biti
dovoljno.

Ako vidim da se ulazu pare od fondova u necistu situaciju, bez razmontiranih jamstava, bez jasnog pisanog plana sto se dobiva, osobno podnosim kaznenu prijavu.
Hocu ciste racune. Stogod to znacilo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Naprosto je doslo vrijeme cistih racuna, kakvi god bili. Svi vi koji zagovarate i gurate muljaze, budite svjesni jedne stvari, imat cete otpor. Ljudima je dosta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

unazad tri god vele nije tako roknulo. a je l ikada u povijesti grobrxa ralo 9 dana uzastopno. e da nam je i to doživjeti

http://www.index.hr/vijesti/clanak/devet-dana-zaredom-crobex-je-bio-u-padu-to-se-nije-dogodilo-u-protekle-tri-godine/994983.aspx

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Vaš link …[/url]


Naprosto je doslo vrijeme cistih racuna, kakvi god bili. Svi vi koji zagovarate i gurate muljaze, budite svjesni jedne stvari, imat cete otpor. Ljudima je dosta.

Mogu se složiti kolega serislave da će svaki potez biti pod velikim mikroskopom, šanse da će biti muljaže biti će svedene na minimum.
Ali povijest govori, da smo narod toliko korumpiran i spreman na razne krivine, jer institucije pravne države ne rade svoj posao.
Da je HNB, PRAVOSUĐE, HANFA I POREZNA odrađivali posao do ovog bagrokora nikada ne bi došlo.
Međutim generacija smo koja svjedoči o prevari gotovo nevjerojatnih razmjera u suvremenom svijetu.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

…Međutim generacija smo koja svjedoči o prevari gotovo nevjerojatnih razmjera u suvremenom svijetu…
ING@
prijevara bi bila kada bi uspjelo.
za sada je sigurno samo da je lova spržena u nekom iznosu a o uspjehu prijevare
o tom potom jer se tužbe tek dižu i to u USA prema gazdi i agrokoru.
držim da se debelo preračunao kada je odlučio preveslati ekipu preko granice
jer oni imaju velike resurse za prikupljanje svih mogućih dokaza.
bilo je i većih igrača koji nisu uspjeli ukradeno ako je ukradeno sakriti.
treba nakon svega toga i mirno spavati.
bilo je i bitno mudrijih izbora ali
svakome po vlastitom izboru i po zaslugama.
bahatosti, arogancije,ismijavanja malih ulagača….
smo se nagledali a sada da vidimo tko će se zadnji smijati.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jedno pitanje:
Da li u trenutko dokapitalizacije po 8000 kn Ledo vec bio izlozen jamstvima?
Ako je odgovor da onda su kao profesionalci morali znati da kure nase novce. Samo s odgodom.
A onda je to za uhapsiti i poslati u zatvor.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close