Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pounje u blokadi, Varteks raste, Janaf raste, Industrogradnja raste, Transadrija raste, Mlinar raste, čak i Vis raste…i cjenovno i količinski, a prošli tjedan je tako često spiminjana korekcija i pad tržišta.
Biće da je puno neukih i zlonamjernih na forumu.
Tako vam je to kad je na forumu sloboda pisanja velika, a mnogi se žale baš na tu slobodu pisanja, da je mala i nikakva. Tako vam je to kad su vizije male ili nikakve, a osjećaj za tržište kapitala slab.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Cestitam vama ekvilibriste! Izvrsno odigrano! Samo da mi je jos upoznati dirigenta vasega orkestra – TNSA-R-A 12.07.2007! Svaka cast![smiley1]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Jedna dionica na marginama tržišta neprimjetno pleše tango uz tihu muziku, mada bi step uz tu muziku bolji ples bio. Onaj tko je dovoljno ima može po koju riječe hvale za nju reći, a ostali oštra oka šute, jer je premalo imaju, pa čak i muziku uz koju se tango pleše stišavaju.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 103; gostiju: 14795)

Nisam siguran da li je ova cifra od 14795 broj trenutno prisutnih “gostiju” koji prelistavaju forum, a da nisu registrirani ili sveukupno od početka dana…, no… gle sad kliknuo na refresh i sada su podaci slijedeći;

Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 101; gostiju: 14936)

Raste nam čitanost foruma pa sad neka netko kaže da forum baš ništa ne utječe na možebitne odluke pojedinih investitora….

Evo još jednom; refresh
Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 99; gostiju: 14999) – pa danas ćemo prebaciti broj 15000….[smiley2][smiley9]

15135…. i tako dalje

sad je 00:01

Ukupno korisnika: 25
Ukupno gostiju: 21983

15000 je odavno prošlo

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


sappy: ” Ukupno registriranih korisnika: 8995 Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 103; gostiju: 14795) Nisam siguran da li je ova cifra od 14795 broj trenutno prisutnih “gostiju” koji prelistavaju forum, a da nisu registrirani ili sveukupno od početka dana…, no… gle sad kliknuo na refresh i sada su podaci slijedeći; Ukupno registriranih korisnika: 8995 Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 101; gostiju: 14936) Raste nam čitanost foruma pa sad neka netko kaže da forum baš ništa ne utječe na možebitne odluke pojedinih investitora…. Evo još jednom; refresh Ukupno registriranih korisnika: 8995 Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 99; gostiju: 14999) – pa danas ćemo prebaciti broj 15000….[smiley2][smiley9] 15135…. i tako dalje ” sad je 00:01 Ukupno korisnika: 25 Ukupno gostiju: 21983 15000 je odavno prošlo

Ne čitaju svo ovaj forum nalazi se ovdje još masu podforuma i pretraživača , nemojte bit u zabludi.

Nerealno se povecava iz sekunde u sekundu broj gostiju.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Rekordan rast svjetskih dionica daje potporu domaćem tržištu

…Hoće li posljednjih nekoliko dana letargični domaći ulagači i danas moći izbjeći lavinu pozitivnih vijesti izvana?…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a453ca51-a501-4a17-a4dc-2f816c87d443

No respect


Rekordan rast svjetskih dionica daje potporu domaćem tržištu …Hoće li posljednjih nekoliko dana letargični domaći ulagači i danas moći izbjeći lavinu pozitivnih vijesti izvana?… http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a453ca51-a501-4a17-a4dc-2f816c87d443

Evo ga, korekciju (stagnaciju) preljetovao na moru i odmah bi rekordan rast. [smiley2]

Što ti je domaći (vulgaris) ulagač? [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Dow index je zavšio 2.09 % u plusu, a japanski 1.4……….. Europski će isto biti u plusu……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gospodo , danas je petak 13.07.2007 pre dobar dan za dionice!!!!!!!

moglo bi biti vatrometa danas , ali kako mi živimo u Hrvatskoj nebi me čudilo da krenemo suprotno !!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Heh, gle stvarno petak 13.

Moja je pretpostavka da ćemo vidjeti nekoliko blokada danas.

No respect


Heh, gle stvarno petak 13.

Moja je pretpostavka da ćemo vidjeti nekoliko blokada danas.

Također

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close