Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili kupiti po 10% nižoj cijeni nego prije par dana ??

mislim da ovaj pad ZSE zadnjih par dana čak nije uzrokovan toliko stanjem s todex dionicama koliko izlaskom jednog fonda koji prodaje perjanice, a kako su to mahom dionice iz crobexa, onda se to osjeti na crobexu kao jak pad… tako je fond prodavao zadnjih dana ADRS, KOEI, ERNT, HT itd…danas isto vidimo i na PODR itd.

Ignore: KressoM, delux


sutra opet 1posto dole i tako sljedecih 2tjedna pa malo gore pa opet znatno dole do nekih 1620-1630 bodova

ako padnemo tako nisko belex će nas prešišati

Danas do kraja dana će najvjerojatnije sve zazaeleniti, tj veći igrači će stat na ovu loptu i odbiti je nazad prema gore. Sutra petak i vjerojatno daljnje zelenilo.
Tko ostane bez dionica vjerojatno će onda žaliti, ali to je tako!

imamo žestoku konkurenciju u okruženju
http://www.seebiz.eu/sarajevska-berza-skromnih-20000-km-prometa-na-danasnjem-trgovanju/ar-162440/



@samgal

Nezahvalno je prognozirati, i nisam siguran da će me moderator propustiti.
Kaže literatura da prema ovakvom obrascu trgovanja možemo očekivati i niže cijene od sadašnjih.

ne boj se moderatora, ne čita on literaturu, on onako odoka briše, eno meni sve na Đuri obrisa, a sve točno

Vidim i tečaj kune oslabi u odnosu na druge valute….
Sad će još malo HNB branitit sa ojrima

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sta se sprema neka nova recesija,smak svijeta?!? Koja gnjilež na ovom Grobex-u.

Ako je suditi po trgovini zadnjih dana, Agrokor se neće baš lijepo/racionalno/korektno raspetljati do kraja…mislim da su dosta utjecale i ove izjave Ruskih bankara

A imate jednog/dva veća prodavača i na nelikvidnoj burzi sve povuče, a to nije loše, zapravo neka povuče neke zdrave dionice još više:)

buy low sell high

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/velika-prijevara-agrokora-ili-lakomislena-greska-sefa-sberbanka-koju-si-on-ne-moze-oprostiti-zasto-je-german-gref-tako-bijesan/6548889/
Kažu Rusi da su 100% pokriveni samo treba to na terenu i provesti, vjerovatno računaju na Srbiju – Frikom i Dijamant

Ne to. Pokrili su 100% rezervacijama.
A na terenu što uzmu.

Nego, njima se zamjeriti… Ja radije ne bih.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Rusi su rekli da su izvršili 100% rezervacija za dug, znači pokriveni su nula, ali za sada, kako kažu.
Ujedno najavili su tužbe za krivotvorenju kako vlasniku Agrokora tako i revizore, a koji su zajedno zatamili milijardu Eura duga u svojim izvještajima prema bankama.

New Report

Close