Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cekamo Belje, Ledo, Jmnc, Vpik – tu mi je preko 50% portfelja . Dok to ne vrate ne kupujem ništa

Prije godinu dana komentar bi bio, solidan portfelj (50%)
Međutim danas, nema se što komentirati.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

već je crobex dobrano u minusu YTD, a i mirovinski fondovi su se proslavili ove godine 🙂

sva sreća pa nemam ništa od todexa

Sve si gruntam da su djiberi mozda odlucili ovu godinu pustiti niz vodu skroz, okriviti za sve Agrokor, a onda iz niske baze next year pricati o fantasticnom oporavku.
Mogli su obraniti bar ostale dionice, ali nisu.
A sad minus ovoliki, veci, manji, hebe im se, nije njihova lova.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


50% po kojoj cijeni? Onoj prije ili ovoj zadnjoj?

Belje ulaz 28 kn
Ledo ulaz 7040 kn
Vpik ulaz 60 kn


Cekamo Belje, Ledo, Jmnc, Vpik – tu mi je preko 50% portfelja . Dok to ne vrate ne kupujem ništa

Stari, ti si ostal bez gaća..brrr

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


kaj je u cro počeo smak svijeta ? odavde kreće nova svjetska kriza ?
..bote …ovi rasturaju i ovo malo od burze kaj je ostalo ..sve se crveni ..prometi ko na dolcu …boleština se uvukla ovdje..
prestrašno …
[/quote ]polako,,tek je pocelo ,,,a tek usko grlo dolazi ??? CROBEX 1.842,80 -1,42%

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

sutra opet 1posto dole i tako sljedecih 2tjedna pa malo gore pa opet znatno dole do nekih 1620-1630 bodova



Cekamo Belje, Ledo, Jmnc, Vpik – tu mi je preko 50% portfelja . Dok to ne vrate ne kupujem ništa

Stari, ti si ostal bez gaća..brrr
[/quote]

Po meni, ako Gref kaze da ce procesuirati Todomora zbog laznih izvjesca i revizore zbog odobravanja istih ne bi li slucaj nasih kolega bio u osnovi isti? Ljudi su kupovali dionice temeljem javno dostupnih, ovjerenih, a krivotvorenih izvjesca. I mirovinci. To je cista prevara. Cak i ako je nesto pisalo u izvjescima firmi, koncern sam je krivotvorio i poklopio ih sve.
Za razmisliti. Treba ih oguliti do gole koze. Zadnju lipu im uzeti ma gdje ju sakrili.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sef-ruske-banke-todoric-nas-je-prevario-a-hrvatska-vlada-podrzava-muljaze-agrokora/994282.aspx
Ovi Rusi 100 puta gori od USKOK-a i DORH-a. Gadno se zamjerili a imaju para da se sude. Loše se piše svim koji su im se zamjerili jer njima više nije do para nego do obraza a kad je obraz u pitanju tu nema limita.


sutra opet 1posto dole i tako sljedecih 2tjedna pa malo gore pa opet znatno dole do nekih 1620-1630 bodova

…..i onda neki tvrde da nama i dalje ne treba short-selling……

a sta da kazem u ovoj se bari kupam skupa sa vama ali eto ja na tih 1620-1630 crtam dno korekcije




Cekamo Belje, Ledo, Jmnc, Vpik – tu mi je preko 50% portfelja . Dok to ne vrate ne kupujem ništa

Stari, ti si ostal bez gaća..brrr
[/quote]

Po meni, ako Gref kaze da ce procesuirati Todomora zbog laznih izvjesca i revizore zbog odobravanja istih ne bi li slucaj nasih kolega bio u osnovi isti? Ljudi su kupovali dionice temeljem javno dostupnih, ovjerenih, a krivotvorenih izvjesca. I mirovinci. To je cista prevara. Cak i ako je nesto pisalo u izvjescima firmi, koncern sam je krivotvorio i poklopio ih sve.
Za razmisliti. Treba ih oguliti do gole koze. Zadnju lipu im uzeti ma gdje ju sakrili.
[/quote]
Nešto kao što su uzeli Ježiću mito od Sanadera ?
Najbolje što i dalje ganaju Henrdija iz MOLa, a novac koji je dao za mito nikoga više ne zanima.

New Report

Close