Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako će izgledati Saponia kad se Hypo tamo počne iskrcavati, imaju skoro 8000 komada.

Nekog si već prestrašio, prodao neko 35 kom po 617 [smiley9]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Kakvo je stanje na KODT-P ? Može p/k,hvala.
Neki mir…..[smiley2]


Kakvo je stanje na KODT-P ? Može p/k,hvala. Neki mir…..[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Widra:

Kako će izgledati Saponia kad se Hypo tamo počne iskrcavati, imaju skoro 8000 komada.

Nekog si već prestrašio, prodao neko 35 kom po 617 [smiley9]

Ne želim ja nikoga strašiti. Ali čini mi se kako je ipak mudro srezati malo pozicije u dionicama gdje je Hypo. Da ti ne bude žao ako počne rasprodaja. Neće baš sve prodati ali ipak previše je tu rizika. Osim toga ljeti se baš i ne trguje, pa dolazi HT.

Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 103; gostiju: 14795)

Nisam siguran da li je ova cifra od 14795 broj trenutno prisutnih “gostiju” koji prelistavaju forum, a da nisu registrirani ili sveukupno od početka dana…, no… gle sad kliknuo na refresh i sada su podaci slijedeći;

Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 101; gostiju: 14936)

Raste nam čitanost foruma pa sad neka netko kaže da forum baš ništa ne utječe na možebitne odluke pojedinih investitora….

Evo još jednom; refresh
Ukupno registriranih korisnika: 8995
Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 99; gostiju: 14999) – pa danas ćemo prebaciti broj 15000….[smiley2][smiley9]

15135…. i tako dalje

evo da se naviknete na ledu gledati više znamenaka, jel će ovakvo stanje sa više znamenaka biti redovito. [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

mislim da ti to nije samo za forum nego za cijeli portal – znači i čitanje članaka.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ne želim ja nikoga strašiti. Ali čini mi se kako je ipak mudro srezati
malo pozicije u dionicama gdje je Hypo. Da ti ne bude žao ako počne
rasprodaja. Neće baš sve prodati ali ipak previše je tu rizika. Osim
toga ljeti se baš i ne trguje, pa dolazi HT.

Pametno zboriš za kratkotrajnu situaciju, ali ja se ipak ne bi složio da Hypo može srušiti određene dionice ako one vrijede više, to je samo privremena pojava… sigurno je vrijeme za dokup

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

http://www.hrportfolio.hr/

Uf,uf šta se crveni ,a ZB aktiv u+[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Skuplja se lagano ARNT na 549 kn, a i na BRIN pojačava kupnja jučerašnji pad uzrokovan dividendom se lagano stabilizira. Granice na kupnji se lagano podižu trenuto 740 kom po 134,05. Nego kud nestadoše oni nalozi sa HPB….[smiley10]

ARNT,od 15h lupa se po prodaji[smiley2]Još malo po 549[smiley7]

počelo je liparenje na božjakovini BZJK-r-a. moguće da se nešto sprema, ali po mom sudu, premalo nudi kupnja. morat će dignuti ponudu. Ipak ovo vrijedi najmanje 2000 kuna po objektivnim kriterijima.

New Report

Close