Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da neki jači igrači ulaze u RIVP. Skidaju po 10.000 komada. Promet veći od 3 milijuna. Obzirom da kompanija tek razvija svoje potencijale puno ulaže akvizira uz jeftino financiranje i sa mirovincima kao izvorom novaca očekivan rast. Mislim da je dionica br. 1 na ZSE. Do optimizacije poslovanja još je nekoliko godina najmanje. Uglavnom raduju pozitivna očekivanja. Menadzment smatram vrhunskim, to je ključno za kompaniju.


Izgleda da neki jači igrači ulaze u RIVP. Skidaju po 10.000 komada. Promet veći od 3 milijuna. Obzirom da kompanija tek razvija svoje potencijale puno ulaže akvizira uz jeftino financiranje i sa mirovincima kao izvorom novaca očekivan rast. Mislim da je dionica br. 1 na ZSE. Do optimizacije poslovanja još je nekoliko godina najmanje. Uglavnom raduju pozitivna očekivanja. Menadzment smatram vrhunskim, to je ključno za kompaniju.

Još da nije na 3 booka i dugom većim od imovine, možda bi vam i povjerovao :….

Kaže kolega Trial da će Valamar rasti kilavo, a druge dionice skokovito. Vrlo je zanimljivo takvo razmišljanje tj. predviđanje. Nemam ništa protiv toga dapače. Vrlo moguće da će biti u pravu jer je Valamar vrlo transparentna firma nema nekih velikih nepoznanica. Ne vidim problem da Skandinavci pune hotele van špice. To reže troškove strašno kod hotela. Mislim da je rizik puno veći kod građevinara ili brodara. Prekaljen sam ulagač sa jedne strane, ali doduše i vrlo konzervativan ulagač. Pri tome svakome savjetujem da bude izuzetno pažljiv i oprezan sa novcem pa tek onda samouvjeren i pronicljiv. Svakako prostudirati opširna FI Valamara.


Izgleda da neki jači igrači ulaze u RIVP. Skidaju po 10.000 komada. Promet veći od 3 milijuna. Obzirom da kompanija tek razvija svoje potencijale puno ulaže akvizira uz jeftino financiranje i sa mirovincima kao izvorom novaca očekivan rast. Mislim da je dionica br. 1 na ZSE. Do optimizacije poslovanja još je nekoliko godina najmanje. Uglavnom raduju pozitivna očekivanja. Menadzment smatram vrhunskim, to je ključno za kompaniju.

A ne bismo li mogli konstatirati da neki jači igrači izlaze i istresaju po 10.000 komada.
A ne bismo li mogli konstatirati da recimo IGH (ali još sijaset drugih firmi na burzi) ima još vrhunskiji managment i da se poslovi za firmu stvaraju na sve strane.
Biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije u narednom razdoblju.
U svakom slučaju, jesen će biti sve samo ne dosadna.

@trial
IGH ima vrhunski menadment?

Isto kao i Ingra.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



@trial

IGH ima vrhunski menadment?

Radić je već odavno umro. Nova je situacija. Treba pratiti, a ne čuditi se, dragi moj oreskoviću.

HT/ZABA/PODR/RIV..prometi u mil kn..?..Znaci gotov ljetni odmor..mjesec zakljucen..Malo ce “menadžercici” fondova potrosit sto se uplatama skupilo..ajde neka…
Blok promet od 6.7 mil kuna ..U novom programu ne vidim koja je to transakcija..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Blok promet od 6.7 mil kuna ..U novom programu ne vidim koja je to transakcija..?

20.000 kom. HT po 179 kn i 10.000 PODR po 315 kn

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Grga zakaj vam iskreno smeta 3 booka ako znate kako je valorizirana imovina i
ako je dionica bila i preko 3 booka prije 2-3 godine. Pričam za RIVP.

Meni se čini kod takvog načina razmišljanja da je to otprilike, kao ona
stara narodna uzrečica lošem … i dlake smetaju. Volio bih naći
Valamaru tj. dionici slabu točke, ali ne uspjevam uz sav trud. Pomozite.

http://www.seebiz.eu/euromoney-uz-jamstvo-svjetske-banke-do-povoljnijeg-zaduzivanja-i-podizanja-rejtinga-hrvatske/ar-161858/

Ovo je jedino bitno.
Izgleda da se definitvno diže rejting.
Izgleda kao gotova stvar. Rješavanjem cesta diže se sve.
Da li u rujnu ili tri mjeseca kasnije nije bitno.
Ali bilo bi bolje prije.
Moglo bi već i sad ako se konture dogovora znaju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Izgleda da neki jači igrači ulaze u RIVP. Skidaju po 10.000 komada. Promet veći od 3 milijuna. Obzirom da kompanija tek razvija svoje potencijale puno ulaže akvizira uz jeftino financiranje i sa mirovincima kao izvorom novaca očekivan rast. Mislim da je dionica br. 1 na ZSE. Do optimizacije poslovanja još je nekoliko godina najmanje. Uglavnom raduju pozitivna očekivanja. Menadzment smatram vrhunskim, to je ključno za kompaniju.

A ne bismo li mogli konstatirati da neki jači igrači izlaze i istresaju po 10.000 komada.
A ne bismo li mogli konstatirati da recimo IGH (ali još sijaset drugih firmi na burzi) ima još vrhunskiji managment i da se poslovi za firmu stvaraju na sve strane.
Biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije u narednom razdoblju.
U svakom slučaju, jesen će biti sve samo ne dosadna.

[/quote]
pljuješ po RIVP i u isto vrijeme navijaš za IGH hahaha

New Report

Close