Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TunaSalad:

tenkista: ”
Da li netko zna gdje se može vidjeti prva kupnja i prodaja za dionice s
bivše VSE na kojima nije danas još bila transakcija? Mislim negdje na
netu, ne na mostiću? Hvala!

Probaj ovdje:
Vaš link
(inače, imaju i zgodne stranice za vođenje portfelja)

Čini mi se da je limun brži
http://limun.hr/main.aspx?id=19
ali ima samo K/P za protrgovane dionice

Znam za te stranice, nema tu za VSE. Recimo Mladina, Hbrl , Mbtn…


Trenutno i jesmo -0,43 ali još se bije bitka [smiley2]

biju naši al biju i partizani.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


Da li netko zna gdje se može vidjeti prva kupnja i prodaja za dionice s bivše VSE na kojima nije danas još bila transakcija? Mislim negdje na netu, ne na mostiću? Hvala!

Ubaci 20.000,00 kn u PG ili Abacuse i imat ćeš pregled svih k/p i prometa.

I love the Smell of Profits in the Morning

kako na abacusu?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


kako na abacusu?

Iskreno, ne znam, ja sam na PG, pa da ne ispadne da njih reklamiram, napisao sam i abacus.[smiley7]

I love the Smell of Profits in the Morning


Iskreno, ne znam, ja sam na PG, pa da ne ispadne da njih reklamiram, napisao sam i abacus.[smiley7]

da, nema toga u abacusu. jedino kao korisnik dobiješ prva 3 mjeseca besplatan mostich. možda jednom kad dođe nova platforma uvedu nešto preko weba.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Eto, sorry za dezinfo. možda netki drugi brokeri imaju. [smiley5][smiley3]

I love the Smell of Profits in the Morning


I ja bi rekao da to nije bio Hypo. Nalog od 14xx kom vrtio se neko vrijeme oko 300 kn da bi se kasnije prebacio nešto iznad i nije bio vidljiv među prvih 5. Na kraju ga je strpljenje izdalo pa je lupio po kupnji. Tako veliki igrači ne rade, ako ništa onda zbog toga jer je taj novac za njih kikiriki. To je bio neki očajnik kome je hitno bila potrebna lova.

Pozdrav

Eto ako je tako ja povlačim ono što sam rekao. Ja ipak nemam burzovni monitor; moj zaključak je pao na osnovu onog što su radili na “drugim” dionicama…

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

Arnt,na dijelu uspješno snižavanje cijene,još im samo fale prodavači[smiley1]

evo opet popust na đuru …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


evo opet popust na đuru …

koliko? da ne moram paliti abacuse
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ARNT,guraju se na kupnji,morali bi pazit da sami sebe ne preskoče [smiley1]

New Report

Close