Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma osjeća se na nekim dionicama da su se ulagači vratili s GO, po prometu se to još ne vidi ali osjeća se nešto ‘divlje u zraku…’


1. Prodavača ima.
2. Kupaca nema.
3. all in sudionici

tko je vise nevozan ?
[/quote]

Pod rednim brojem 3, naravno……:)



1. Prodavača ima.
2. Kupaca nema.
3. all in sudionici

tko je vise nevozan ?
[/quote]

Pod rednim brojem 3, naravno……:)
[/quote]

Kad ovi pod 3. budu prodavali ti ćeš kupovati;-).
Jer ako nećeš ni tada onda nećeš nikada.
A zašto si onda tu?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kolega nismo mi tu da bi kupovali…nakupovali smo se u ovih zadnjih godina “krize”..”dna”..itd..Tu smo da bi prodavali i maknuli se iz ove zabokrecine .
8 milijardi kuna je manje ustedjeveine na racunima gradajana u hr bankama..svi ludi da uloze na zse i dionice..Nazalost ali je tako..Ulaze se tamo gdje ima likvidnosti..gdje trziste funkcionira ..zse to nije i tko zna hoce li ikad opet bit..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega nismo mi tu da bi kupovali…nakupovali smo se u ovih zadnjih godina "krize".."dna"..itd..Tu smo da bi prodavali i maknuli se iz ove zabokrecine .
8 milijardi kuna je manje ustedjeveine na racunima gradajana u hr bankama..svi ludi da uloze na zse i dionice..Nazalost ali je tako..Ulaze se tamo gdje ima likvidnosti..gdje trziste funkcionira ..zse to nije i tko zna hoce li ikad opet bit..

Pozdrav

Tako je, kolega.

Svi mi to ovdje jako dobro znamo, ali neki se jednostavno izgleda jos ne mogu pomiriti sa gorkom istinom.

dok naš kolega, veliki burzovni igrač krvari, komentiranje nije dozvoljeno

U Tomislavgradu propucan Zdravko Mamić


dok naš kolega, veliki burzovni igrač krvari, komentiranje nije dozvoljeno

U Tomislavgradu propucan Zdravko Mamić



Kakav je ovo komentar?
Vi se sprdate i kao da odobravate sto je covjek skoro ubijen?



dok naš kolega, veliki burzovni igrač krvari, komentiranje nije dozvoljeno

U Tomislavgradu propucan Zdravko Mamić



Kakav je ovo komentar?
Vi se sprdate i kao da odobravate sto je covjek skoro ubijen?
[/quote]
komentar se odnosi na nemogućnost komentiranja direktno na članku, ostalo piše što piše, naš kolega, kako je sam sebe prozvao, veliki burzovni igrač, kako vi to sebi prevodite, ne znam

Mislim da bi se Marić trebao baviti redosljedom, a ne kuću od krova graditi :

1. Jasan, nedvojben i svima razumljiv Porezni zakon ( omogućuje niz ino i domaćih ulaganja )
2. Poništiti svaku mogućnost Paušalnog poreza, a prema umjetničkoj procjeni poreznog djelanika ( sada, zbog slobode procjene, preko 30% svih poreza, porezni djelatnik može da obračuna ili razreže porez po općem usmjerenju odnosno procjeni, a ne matematičkih jasnih obračuna, pa Porezna uprava služi samo ZA OBRAČUN KONKURENCIJE )
3. Smanjiti troškove , drastično, državnog servisa, a time i smanjiti poreze.
4. Izjednačiti isti predmet ili uslugu u istom vremenu kod Porezne uprave, Osiguravajuće kuće, Carine i Suda. ( sada, isti auto ili kuća kod Porezne vrijedi duplo nego kod Ovrhe suda, a Osiguranje ima dvije cijene; jednu kod ugovaranja, a drugu kod isplate štete za isti predmet ili uslugu u istom trenutku .

Marić: ‘Manja porezna presija? Znate moju ustaljenu rečenicu’

Ma guli narod do kože i daj sve popovima. http://www.poslovni.hr/nekretnine/vilu-vrijednu-197-milijuna-kuna-vlada-darovala-biskupiji-331410
Užas, nemreš vjerovat.

Zdravko Marić: Porez na nekretnine nije novi namet, integrira tri postojeća

http://www.seebiz.eu/analiticari-bdp-u-drugom-kvartalu-porastao-3/ar-161565/

Znaci polako stvari sjedaju na svoje mjesto, s Agrokorom i bez njega. A tek kad izadje Q3 za koji kazu da ima “pozitivne rizike da prebaci ukupni rast preko 3%”… Naprosto, zivot ide dalje i ta prica je debelo prenapuhana.
Srednjerocno, firme ce poraditi na konkurentnosti i supstituirati dio uvoza sto ce u 2018 ubrzati gdp, nasuprot svim ocekivanjima. Ovo zapamtite. Kao upozorenje da je sad ne zadnji vlak, nego zadnji vagon za ukrcaj u dionice, naravno, pazljivo i selektivno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zivo me zanima hoce li ovaj tjedan malo zivnuti promet. Mislim da bi bilo vrijeme. Sezona je pri kraju, efekti su tu i nema vise razloga za tavorenje na 2-3 mil kn dnevno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close