Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gotovo je…prometi su mizerni i najgori u povjesti….nitko nece da prodaje…
Izvjesno je da market mora ici gore nakon ive faze…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Nije bas ni potraznja bajna.

Nema ovde zivosti dok mirovinci ne pocmu ponovno trgovati, a oni cekaju Agrokor.

Cijela država na čekanju Agrokora. Katastrofa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Danas imamo fenomenalan promet od milju i sedamsto….. i blagi pad. Izgledan je dakle i daljni pad.

1900 popušta

Samo jednim čišćenjem kupnje, dovelo bi u pozitivnu blokadu gotovo 50 % dionica,

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čitam postove unazad… SeaBear, ja bih rekao da nitko neće da kupuje, a ne da neće da prodaje.
Končar na P/E 10 ne ide za 1600…… Lenac ne ide po P/E 6,5
Prodavača ima.
Kupaca nema.

Sve po asku danas.

1. Prodavača ima.
2. Kupaca nema.
3. all in sudionici

tko je vise nevozan ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Bacio pogled na gledalicu.
Svi na sedativima.
Promet 400 000 kn. Nema nervoznih.
Tržište je flat, sa blagim oscilacijama.
Rasplet Agrokora ni na vidiku. Biti će još ružnih dana i loših vijesti. Osobno sve više mislim da je Lex Pirova pobjeda.


Samo jednim čišćenjem kupnje, dovelo bi u pozitivnu blokadu gotovo 50 % dionica,

isto kao i s iskrcavanjem po gotovo svakoj kupnji jer je bid nikakav…dok se ne riješi situacija s todexom, na ZSE nema kruha za ulagače, osim za sitne burekđije

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan
Nažalost, moram priznati da si s ovim zadnjim u pravu, iako je Todex zapravo beznačajan dio TK cijele burze, pa čak i onog likvidnog dijela, ako ćemo iskreno.
Zato mi je potpuno nejasno zašto je usred evidentnog ekonomskog rasta zaštekala cijela burza i to zbog tričarija tipa Blje, Jmnc i Ledo. Eeeeeejjjj!?!?
Jedno od objašnjenja može biti je da je u njima ostala zarobljena hrpa trejderskih burekdžija pa sad eto zbog toga nema likvidnosti. Ali ni to mi ne djeluje plauzibilno, objasnit ću zašto.
Mirovinci dobivaju oko 500 mil. kn svaki mjesec, i dio plasiraju na burzu. Mislim da je to sad dodatno smanjeno. Vjerovatno čekaju da podrže Todex i poprave si prosjek, ali za to mora postojati neka barem usmena garancija da se neće skroz ošišati dioničare. Neko drugo objašnjenje poput straha za makroekonomsku stabilnost zbog Konzuma i ostalih naprosto ne pušim jer je to dokazano smeće od teorija, ne drži vodu ni brojčano ni konceptualno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close