Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To the dot. Tako je. I to je smrt za nasu politicko ekonomsku klasu seratorskih uhljeba.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ovo stanje je neodrzivo. Znaci uskoro moze prema dolje i prema gore. S obzirom na rastuce fundamente mislim da je jedan od ta dva scenarija izgledniji. Ne skroz siguran, to u zivotu ne postoji, ali definitivno izgledniji.

Svako stanje je neodrživo. “Stalna na tom svijetu samo mijena jest”

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Dobar znak je što skoro sve ide po asku, dakle počelo je počelo.

hmmmmm
https://www.vecernji.hr/biznis/steve-keen-financijska-kriza-kina-1187919

Ignore: KressoM, delux


Raspadom Todexa raspast će se u Hrvatskoj i rodijačka ekonomija koja je trajala sve od 91 godine. Samozvani menadžeri, tajkuni, neobrazovani podobnici, sve će se to resetirati nakon shut down-a Agrokora i povezanih firmi. Pojam koncern na Hrvatski način gdje je na vrhu bio jedan faraon i neprikosnoveno donosio svojevoljno odluke i za sve ostale firme iz sastava koncerna pa ih tako zadužio do smrti treba izbrisati jednom zauvijek iz hrvatske ekonomije.
Iako smo u banani blago sam pozitivan da će se nakon toga neke stvari ipak pokrenuti na bolje.

Bilo bi jako lijepo da se to dogodi

Ali postoji jos jedna poluga kojoj je modus operandi i mind setup isti i koja je jos vise pridonijela stanju stvari koje imamo danas, a to je naravno Politika, jer ista ekipa sjedi na istim pozicijama 25 godina
Mislim da je svima jasno da oni ne znaju drugacije nego loviti u mutnom

Konjunktura ide dok ne stane. To svi znaju. A gospodin veliki analiticar je najavio novu krizu negdje izmedju 2017 i 2020?!? Vaaaauu!!! Kakav prorok. Ni Vidoviti Milan mu nije ravan.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jesmo mi to pobili 1900 bodova ili nešto krivo gledam?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

vikendaši natovareni, sada možemo lagano na 0 ili blagi minus, ovdje se trenutno vrti istih 2-4mil.kn

Ako je postojalo ma i zrno sumnje sada ga vise nema: 1900 NE SMIJE PASTI!!!
Cim jedna ili dvije dionice s vecom tezinom potegnu i probiju odmah krece rusenje na trecoj. Ovo je obrazac vec vise od mjesec dana. Slicna je situacija i na nekim fondovskim top 10 pozicijama. Nema greske. Pratim, gledam i ne vjerujem ocima. Ali istina je.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jesu li ti maj.uni u fondovima uopce svjesni koju stetu rade? Pa tko ce im doci na takvo trziste? Svjesno rastjeruju ljude. A sjede na hrpama novaca. Da je po raspolozivoj likvidnosti Crobex moze bez problema biti na 2800 i vise. Stvarno djubrad.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Činjenica je da već netko vrijeme najbolje prolaze najgore dionice, kao i prenapuhane dionice. Te dionice obično privlače dosta sitnih ulagača u nadi brze zarade.
Prenapuhane dionice su već Joga trend, 5 Lipa gore, 5 Lipa dolje, uglavnom kada uđeš, a bez gubitaka, nema vani, pa ispadaju stabilne.
Nekoliko dionica se trguje i to na 3-5 booka, jer se fondovi igraju dranja na sitno.
Na prste jedne ruke mogu se nabrojati dionice realnih cijena i kvalitetnih ulagača.

Pazite npr. danasnji raspon trgovanja s ATGR: pa tko je tu lud?!? Pozivam Hanfu da pogleda tko stoji iza tih transakcija te da objave imena i prezimena. Ovakvo smecarstvo zahtijeva akciju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sto je to bilo: Crobex je dosao na 1900, a onda je pao nazad zbog cega, Kim Jong-una valjda?!? Slijedimo svetske trendove, kakti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close