Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja bi rekao da to nije bio Hypo. Nalog od 14xx kom vrtio se neko vrijeme oko 300 kn da bi se kasnije prebacio nešto iznad i nije bio vidljiv među prvih 5. Na kraju ga je strpljenje izdalo pa je lupio po kupnji. Tako veliki igrači ne rade, ako ništa onda zbog toga jer je taj novac za njih kikiriki. To je bio neki očajnik kome je hitno bila potrebna lova.

Pozdrav


Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

Stvarno čovjek svašta čuje. Za informaciju, ZABA je kupila novih 1850 komada (novo stanje), a predmnijevam da su i ono jučer oni skinuli…. Tako da nema zime

Hell is Empty and all the Devils are Here


I ja bi rekao da to nije bio Hypo. Nalog od 14xx kom vrtio se neko vrijeme oko 300 kn da bi se kasnije prebacio nešto iznad i nije bio vidljiv među prvih 5. Na kraju ga je strpljenje izdalo pa je lupio po kupnji. Tako veliki igrači ne rade, ako ništa onda zbog toga jer je taj novac za njih kikiriki. To je bio neki očajnik kome je hitno bila potrebna lova. Pozdrav

Točno to, a nabio je kupnju od par tisuća komada od 1-50 kuna prozirno kako bi izašao. jadno i sramotno, jer to mogu i ja raditi u tom slučaju. Na kraju, ako HYPO izlazi tada ne bi maknuo nalog s kupnje na 1 kunu jer još ima puno toga, tako da sumnjam da je on. vidjet ćemo što SDA kaže u petak.


Hypo prodaje da namiri jednog od svojih velikih udjelnicara. Zar nije onda normalno da uglavnom prodaje blue-chip dionice s velikom likvidnoscu (da si sto manje smanji izlaznu cijenu) koje vjerojatno imaju, u relativnom smislu, manje potencijala za rast od PTKM? Hypo ne mora prodati cijeli portfelj, samo dio…

to još ne znamo kolega…a što ako su krenuli u likvidaciju cijelog portfelja?


I ja bi rekao da to nije bio Hypo. Nalog od 14xx kom vrtio se neko vrijeme oko 300 kn da bi se kasnije prebacio nešto iznad i nije bio vidljiv među prvih 5. Na kraju ga je strpljenje izdalo pa je lupio po kupnji. Tako veliki igrači ne rade, ako ništa onda zbog toga jer je taj novac za njih kikiriki. To je bio neki očajnik kome je hitno bila potrebna lova.

Pozdrav


Možda je i on krenuo na bazene u Mađarsku pa mu treba za Mađarice. Ljudi, ludnica koji komadi, samo da mi je znati mađarski jezik. A koliko sam shvatio vrlo su liberalne i pristupačne i ne treba puno love na njih potrošiti. Ako netko od forumaša zna idemo zajedno.
[smiley2]


Hypo prodaje da namiri jednog od svojih velikih udjelnicara.

Ajmo biti direktni pa reći da Zagorec izlazi van. Čudi me da mu to nisu blokirali do sada.

Na BRIN nema kupnje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Na BRIN nema kupnje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A DDJH raste!
[smiley5]

I love the Smell of Profits in the Morning

5105,00 18 10:14:51
5105,00 50 10:14:51
5110,00 63 10:14:51
5111,00 85 10:14:51
5111,01 2 10:14:51
5150,00 20 10:14:51
5151,00 2 10:14:51
5188,00 10 10:14:51

TNPL.

Je li i ovo potpis Hypo-a? Uistinu nevjerojatno, a ni jedan novinar nije ništa o tome napisao.. O čemu pišu?

Hell is Empty and all the Devils are Here

BLJE,k/p u dvije kune,idemo[smiley2]

Na TNSA zanimljiv početak dana. Udara se po asku.

New Report

Close