Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hypo je počeo prodavati pakete izvan burze tako da nije za očekivati veliki diskont.Imaju puno.ni njima pad ne odgovara,polako će oni to rasprodat.[smiley7]


Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

Gledajući KOEI i DLKV ići će to 20% dole ako na PTKM odrade isti posao kao i na ove dvije prije spomenute. Ako uzmemo nekih 290 kn za PTKM moglo bi na nekih 230. No uzmimo u obzir da su DLKV i KOEI ipak kao nekakav blue chip što bi reklo da je cijena od 200 kn više nego dobar pick. Ja ipak tipujem na nekih 210:)

No postavljam jedno pitanje. Ako malo pogledamo Hypo je prešao sa KOEI i DLKV na svoje slijedeće uzdanice. Mene zanima što će biti kada dođe 2, 3 ili 5 krug prodavanja… Daljnji pad ili prodaja do određene granice. Ipak oni imaju još dobrno municije na brdo d.d. koje kotiraju na burzi. Recimo na DLKV imaju 64.419 komada, što ruku na srce nije malo…

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


Ipak oni imaju još dobrno municije na brdo d.d. koje kotiraju na burzi. Recimo na DLKV imaju 64.419 komada, što ruku na srce nije malo…

Imam prijedlog. Pošto su pokrali cijelu zemlju (Hypo) predlazem nacionalizaciju svih njihovih dionica i jedan grande IPO za svekoliko pucanstvo. Odmah bi dao glas Ljubisi da izadje sa ovim prijedlogom – bez poreza naravno. [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


Gledajući KOEI i DLKV ići će to 20% dole ako na PTKM odrade isti posao kao i na ove dvije prije spomenute. Ako uzmemo nekih 290 kn za PTKM moglo bi na nekih 230. No uzmimo u obzir da su DLKV i KOEI ipak kao nekakav blue chip što bi reklo da je cijena od 200 kn više nego dobar pick. Ja ipak tipujem na nekih 210:) No postavljam jedno pitanje. Ako malo pogledamo Hypo je prešao sa KOEI i DLKV na svoje slijedeće uzdanice. Mene zanima što će biti kada dođe 2, 3 ili 5 krug prodavanja… Daljnji pad ili prodaja do određene granice. Ipak oni imaju još dobrno municije na brdo d.d. koje kotiraju na burzi. Recimo na DLKV imaju 64.419 komada, što ruku na srce nije malo…

svašta možeš pročitati ovdje, za razliku od PTKM, KOEI i DLKV su jedne od naprecijenjenijih dionica na tržištu i nakon pada od 20% još su uvijek jako jako skupe


Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

Do 200 vjerojatno neće padati, ali kako se Hypo debelo nakrcao na 200-220, moguć je pad na 240-250, naravno ovisno o tome koliko im se žuri van iz PTKM.

Ignore: KressoM, delux


Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

Vic godine.

[


Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

Pogledaj malo transakcije.Ovih 1000 kom cijeli dan je čekalo,a ono ispod su kolateralne žrtve.
Preslagivanje je u toku ali ipak su to puste želje.
Sljedeći tjedan idemo po asku.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Hypo prodaje da namiri jednog od svojih velikih udjelnicara.

Zar nije onda normalno da uglavnom prodaje blue-chip dionice s velikom likvidnoscu (da si sto manje smanji izlaznu cijenu) koje vjerojatno imaju, u relativnom smislu, manje potencijala za rast od PTKM?

Hypo ne mora prodati cijeli portfelj, samo dio…


svašta možeš pročitati ovdje, za razliku od PTKM, KOEI i DLKV su jedne od naprecijenjenijih dionica na tržištu i nakon pada od 20% još su uvijek jako jako skupe

No ipak je Hypo u pitanju a ne precijenjenost ili podcijenjenost dionica. O precijenjenosti se sluša od nove godine, a neke su se stvari od onda udvostručile.

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


budd: ” Sve je to Hypo kriv. ”

ivek123
Rizicna banka. Rizicni i mutni poslovi. Losa usluga. Prepotencija, bahatos i arogancija. Gulikoze uglavnom. Imao racun kod njih dvije godine i zapalio glavom bez obzira. Samo neka idu. Zlatni im puti bili.

slazem se, imao sam kod njih račun i zatvorio.


tenkista: ” Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn. ” Gledajući KOEI i DLKV ići će to 20% dole ako na PTKM odrade isti posao kao i na ove dvije prije spomenute. Ako uzmemo nekih 290 kn za PTKM moglo bi na nekih 230. No uzmimo u obzir da su DLKV i KOEI ipak kao nekakav blue chip što bi reklo da je cijena od 200 kn više nego dobar pick. Ja ipak tipujem na nekih 210:)

Svašta lupa bujna mašta[smiley16]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Do 200 vjerojatno neće padati, ali kako se Hypo debelo nakrcao na 200-220, moguć je pad na 240-250, naravno ovisno o tome koliko im se žuri van iz PTKM.

Kako znate da je to bio Hypo? Možda je neki nezadovoljnik mogućim izvještajem, opet očekivanja.
KD Victoria je kupovala dosta toga i preko 290 kuna.

New Report

Close