Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mamicu mu[smiley3]

Sve je to Hypo kriv. Povlačiti milijardu KN s tržišta.. I tko zna gdje će stati?? ima toga još jako puno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sve je to Hypo kriv. Povlačiti milijardu KN s tržišta.. I tko zna gdje će stati?? ima toga još jako puno

ako ovo nije za HANFU onda ne znam što je, čak sumjam da je HYPO

postaviti toliko komada na kupnji, izaći, maknuti kupnju, jadno, stvarno je

To onda možemo svi raditi, pitanje je na kojem nivou je bila kupnja, ne bih se čudio da je bila na 50 kuna ili čak 1 kunu


Prošlo je vrijeme liparenja po bidu , treba muški lupiti po asku [smiley1]

A jeftinoga aska ima najčešće samo za jednoga ili dva [smiley2].

Slično je bilo na Areni. Gledao sam je mjesecima i mislio trebam kupiti kad krene. Kad sam skužio da se nešto događa nije mi više ništa ostalo.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

budd:

Sve je to Hypo kriv. Povlačiti milijardu KN s tržišta.. I tko zna gdje će stati?? ima toga još jako puno

ako ovo nije za HANFU onda ne znam što je, čak sumjam da je HYPO

postaviti toliko komada na kupnji, izaći, maknuti kupnju, jadno, stvarno je

Mi ih čitamo. Ali dečki i cure u Hanfi ne.. mora da su na godišnjem

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pierre: ”
Prošlo je vrijeme liparenja po bidu , treba muški lupiti po asku
[smiley1]

A jeftinoga aska ima najčešće samo za jednoga ili dva [smiley2]. Slično
je bilo na Areni. Gledao sam je mjesecima i mislio trebam kupiti kad
krene. Kad sam skužio da se nešto događa nije mi više ništa ostalo.

Nikad ni ne ostane. Zato treba kupiti na vrijeme i čekati dok ne krene.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ima hypo jos mnogo.. ptkm tojest..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ima hypo jos mnogo.. ptkm tojest..

ima, samo je pitanje koliko će ići

Dionički i mješoviti zelene kao proljetne livade.Na kolodvoru se sprema kompozicija,čeka se dizelka,zadnji poziv za ukrcaj putnika čuje se sa zvučnika,mali hypo mota se oko nogu[smiley2]


Sve je to Hypo kriv.

Rizicna banka. Rizicni i mutni poslovi. Losa usluga. Prepotencija, bahatos i arogancija. Gulikoze uglavnom. Imao racun kod njih dvije godine i zapalio glavom bez obzira. Samo neka idu. Zlatni im puti bili.

skype - ivek1234

Što mislite do koliko bi Hypo mogao srušiti PTKM? Ja ću se postaviti malo iznad 200 kn.

New Report

Close