Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niti 15 milijuna prometa na burzi…pasivno,pasivno al brzo će izvješća,aktivirat će se tržište!

Novac je kisik burze!

Sad je frka onima koji nisu sasvim u dionicama, a niko im ne uvaljuje dok se lipare na bidu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Prošlo je vrijeme liparenja po bidu , treba muški lupiti po asku [smiley1]


Sad je frka onima koji nisu sasvim u dionicama, a niko im ne uvaljuje dok se lipare na bidu.

Neka samo čekaju i lipare se, lijepo smo pisali kakva je ovo “korekcija”. Kad uskoro tržište potegne prema gore, bit će im jeftino i +10% na ove cijene

Ignore: KressoM, delux


S.Baracuda: ” Ali ne mogu prestati piljiti danas u ovu transakciju – 1 kom Zdenke za 50 Kn. (!!!!!!!!!!!!!) Pa cijeli dan me nasmijava i dalje mi nije jasna. Oprostite, što ponavljam opet istu stvar, ali… Koliko je onda “majstor” platio ukupno? ” Vrtoglavih 50 kn i 30 lp ako je kupovao preko Complete Line brokera…

bilo bi jasno da na kraju dana to radi pa ak ima pun k. zdenke u portfelju pa želi umjetno prikazati neku dobit u p&l – u na kraju dana

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


Sad je frka onima koji nisu sasvim u dionicama, a niko im ne uvaljuje dok se lipare na bidu.

I meni se čini,na mom malom portfelju kojeg pomno pratim,jedino BLJE ide obostrano,ostali 95% po prodajnim cijenama. [smiley7]

ima li kakvog utjecaja ako na skupštini manjima dioničara ne prihvati neku odluku predloženu za skupštinu?

znam da većina odlučuje ali ima li to kakvih pravnih efekata, nešto u rangu da se to onda mora provjeravati, obavijestiti javnost, nadzorni odbor…

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Lučić: Trgovina Magmom na burzi krajem srpnja

Ante Lučić, portfolio manager Brokera Zagrebačke banke, očekuje kako bi trenutno zatišje na tržištu kapitala moglo biti prekinuto skorom objavom

Vaš link

na ATPL je netko fino potegao do 1.750 [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Krasan trgovinski dan danas. Kaj bu tek sutra? Prije četvrtka nikaj ne bum prodaval. A ni tada možda.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

da… i jnaf nije lose ….probudio se [smiley2]


Krasan trgovinski dan danas. Kaj bu tek sutra? Prije četvrtka nikaj ne bum prodaval. A ni tada možda.

Bas krasan. Netko se upravo obilno iskrcao po bidu na PTKM i srusio ju do 285 [smiley3]

New Report

Close