Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali ne mogu prestati piljiti danas u ovu transakciju – 1 kom Zdenke za 50 Kn.
(!!!!!!!!!!!!!)
Pa cijeli dan me nasmijava i dalje mi nije jasna.
Oprostite, što ponavljam opet istu stvar, ali…
Koliko je onda “majstor” platio ukupno?
Minimalno 130 kn.
[smiley2]
Čemu?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Višestruko se pojačala kupnja na Tehnici, mislim da od sada pa do 2q izvješća možemo samo prema gore…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Sonniboy: ” na adpl opet postavljeno strašilo… da vidimo hoće li biti istoga scenarija kao prošli tjedan…nao kako je adpl pun drhtavih ručica ne sumnjam da neće….[smiley2] ” Naravno…kad ste ih navukli da uđu…sad treba biti strpljiv da izađu…[smiley2]

kolega… nije teško pametnog čovjeka navući na dobru stvar.
Sve ostalo su pričice.

Scio me nihil scire

Jaca kupnja na IGH..


Ali ne mogu prestati piljiti danas u ovu transakciju – 1 kom Zdenke za 50 Kn. (!!!!!!!!!!!!!) Pa cijeli dan me nasmijava i dalje mi nije jasna. Oprostite, što ponavljam opet istu stvar, ali… Koliko je onda “majstor” platio ukupno?

Vrtoglavih 50 kn i 30 lp ako je kupovao preko Complete Line brokera…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Europski burzovni indeksi najviši u zadnja tri tjedna

Vaš link

Sad će i kod nas krenut.


Europski burzovni indeksi najviši u zadnja tri tjedna

Vaš link

Mi smo u potpunom raskoraku sa Europom.
Možda bi se trebali veseliti kada je kod njih crveno…

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


Sad će i kod nas krenut.

ko če krenuti?i kuda? na godišnji?

trčanje je zakon :)

Malo kasno palim, al htio bi pitati da li je iko vidio ovaj dokument? Jesu li tu opisana pravila koja ce nastupiti kad se uvede novi trgovinski sustav?

HANFA web: 36. sjednica Uprave Agencije održana dana 28-06-2007
Rješenje kojim se društvu Zagrebačka burza d.d. Zagreb, I. Lučića 2a, odobravaju Pravila o izmjenama i dopunama Pravila Burze

pilar

Europica u zelenom:

Vaš link

ARNT,uredno počišćena prodaja do 570,vjerovatno kupuje onaj sa malo večim nalogom,jučer mu je išlo dobro[smiley2]

New Report

Close