Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


istina… bolje tako nego ono prošli tjedan… slažete se?
Svemu jednom dođe kraj pa će i ovome.

Slazem se.

Kolko vidim crobex danas ruše ina i ericson.

Scio me nihil scire

ARNT,pokušava se trgovanje dovesti između 560-570.Ako se kupoprodaja zaključi najmanja vrijednost dionice iznosit će 680kn[smiley7]

na adpl opet postavljeno strašilo… da vidimo hoće li biti istoga scenarija kao prošli tjedan…nao kako je adpl pun drhtavih ručica ne sumnjam da neće….[smiley2]

Scio me nihil scire


na adpl opet postavljeno strašilo… da vidimo hoće li biti istoga scenarija kao prošli tjedan…nao kako je adpl pun drhtavih ručica ne sumnjam da neće….[smiley2]

Naravno…kad ste ih navukli da uđu…sad treba biti strpljiv da izađu…[smiley2]

Jeli to crko ATM ili stvarno nema transakcije vec pola sata?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Meni radi ko zmaj

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nije crko, nema transakcija. Ukupan promet na ATM-u 1,6 milja, na Mostich-u 16 milja. Nije više ni stagnacija, već prava ljetna letargija.

Ignore: KressoM, delux

Ima transakcija, samo ne radi ATM ( pogledajte ukupni promet na http://www.limun.hr ) pa ćete vidjeti da se razlikuje od prometa na ATM-u.

Ne znam točno u kojim dionicama. Meni piše da je zadnja transakcija u 12:32.37

Gle stvarno. Sad vidim da mi je recimo za SNHO u portfelju zadnje stanje 280 kn, a po ATMU-u je 270 kn (još od petka)

Ignore: KressoM, delux

Popravljeno !!!

ARNT,čvrste ručice zasad,nema ozbiljne prodaje ispod 570kn[smiley2]

New Report

Close