Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sseeker: ” fino neko počistio HDEL do 1398,00 ” Prospectus pretpostavljam. Vrijednost udjela im je već duže vrijeme u padu. Dionice koje su napumpali (IGH, HDEL, BRST, JDTC, LRH itd.) ne mogu obraniti. Vjerovatno nemaju niti toliku financijsku moć da brane sve odjednom pa pumpaju ono gdje se to može napraviti sa što manje sredstava. Pozdrav

Kao što sam i mislio. BRST sa 2 dionice skočio 5%.[smiley2]

Pozdrav

Edit:

Tek sad sam vidio. JDTC + 10%. Al će se Prospectus zeleniti u ponedjeljak.[smiley2]

Danas na burzi lagani odbijanac, sve se više lagano a negdje i poviše zeleni.

x


Tek sad sam vidio. JDTC + 10%. Al će se Prospectus zeleniti u ponedjeljak.[smiley2]

…jadan li je taj fond koji rast vrijednosti udjela temelji na rastu dionice koje ima cca. 600.000-700.000kn…[smiley1]
…a inace, kupovali su je izmedju 340 i 350kn ako se ne varam, i to u dvije transakcije (1000+500kom)…tako da nisu oni nista pumpali…
…a da je hoce napumpati, trenutno je za 32.720kn (poradi silne likvidnosti [smiley1]) mogu napumpati na 720kn (80% rasta od jucerasnje cijene)…[smiley1]
…tako da sumnjam da su oni kupovali ove male kolicine…[smiley11]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Zanimljiv današnji promet na Lavčeviću: skoro 2 milijuna kuna prometa do 10:22, prodaja dobro počišćena.

Ma tko je kupio JEDNU dionicu Zdenke? !!! 🙂

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Ma tko je kupio JEDNU dionicu Zdenke? !!! 🙂

Bit će onaj isti koji je prodao 4 dionice Saponie, pa nije znao što će sa toliko lovom [smiley1]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Hoće li netko načeti ovih 470 komada po 574 kune na ARNT[smiley7]

ISTT malešni paketić od 3800 kom prodan po 425,00.Tko prodaje?[smiley7]

KOEI se opet polako nagriza po asku ko u dobra stara vremana.
Na KODT-P-A prva prodaja 100 komada na 5000… vrlo dobro…[smiley2]

Scio me nihil scire

Tehnika još nije trgovala danas ali je prvi put nakon dužeg vremena kupnja jača od prodaje… trenutni odnos k/p 674/679

Scio me nihil scire


KOEI se opet polako nagriza po asku ko u dobra stara vremana.
Na KODT-P-A prva prodaja 100 komada na 5000… vrlo dobro…[smiley2]

Samo, koliko ja vidim, kolikogod se nagrize ovaj nalog na 1140, doda se nova kolicina

istina… bolje tako nego ono prošli tjedan… slažete se?
Svemu jednom dođe kraj pa će i ovome.

Scio me nihil scire

New Report

Close