Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


PIK Rijeka je baš interesantna.
Zar je nitko neće.
Pa nije loša firma.[smiley4]

Firma je među najboljima, zato je nitko i neće na ovoj cijeni prodavati. Trenutno nema interesa, ali čim cijena bude veća više će se kupovati i trgovati.
Samo strpljenja.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Vidim da je Hypo u elementu opet. Prekrcavaju ogromne količine. Priželjkujem da isto to naprave na PTKM u 2-3 transakcije

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vidim da je Hypo u elementu opet. Prekrcavaju ogromne količine. Priželjkujem da isto to naprave na PTKM u 2-3 transakcije

čekaj da se dogovori s nekim

budd:

Vidim da je Hypo u elementu opet. Prekrcavaju ogromne količine. Priželjkujem da isto to naprave na PTKM u 2-3 transakcije

čekaj da se dogovori s nekim

Pola pola, Zagrebačkoj i KD-u[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

da ovo sa Hypom je koincidiralo sa trenutnom korekcijom i ispuhivanjem balona …

ne znam koliko je uobičajeno da neki fond rasprodaje cijeli portfelj ? kako će objasniti onima koji su kupili udjele u fondu da nema više te usluge i da će im vratiti novac .. hm ne čini mi se to baš poslovno …

to pokazuje kako je cijena neke dionice vrlo relativna stvar .. ako puno vlasnika neke dionice koji je hoće prodati a malo je onih koji hoće kupiti cijena pada iako je firma možda više nego dobra … [smiley1]

ovo nije baš egzaktna znanost .. dapače ..


Ima li tko smisleni odgovor za ovo:

BRIN

predpostavljam da se radi o tome da je prošao ex-div day
Konačni vrijednosni papir BRIN-R-A
Datum oglašavanja 28.05.2007
Datum utvrđivanja popisa 03.07.2007
Bez dividende/prava od 29.06.2007
Datum izvršenja 10.07.2007

Dividenda će biti nešto iznad 10 kuna. Ali nije mi baš jasno da su sada svi navalili prodavati. Ako su kupili po 155 i sad prodaju po 145, jednostavno nemaju nikakvu zaradu, unatoč dividendi
Možda je nešto drugo posrijedi?

leda:

PIK Rijeka je baš interesantna.
Zar je nitko neće.
Pa nije loša firma.[smiley4]

Firma je među najboljima, zato je nitko i neće na ovoj cijeni prodavati. Trenutno nema interesa, ali čim cijena bude veća više će se kupovati i trgovati.
Samo strpljenja.

Slažem se da je firma među najboljima i s ovim što je napisao kolega mreich.
Ipak, problem je što sad nema ni kupnje na ovim razinama. A razlog za to je, da odgovorim na prvo pitanje, mislim prije svega trenutno stanje na tržištu, gdje svi odmjeravaju, čekaju, gledaju u kojem će smjeru stvari krenuti…

PIKR-R-A
Kupnja
600,00 100

Prodaja
654,00 35
679,98 117
679,99 137
680,00 20
688,78 60

ARNT,zatišje pred buru,ističe vrijeme neodlučnima[smiley2]

Evo sad sam se uključio, prevrtio postove od jutros ali nešto mi fali…. Fali mi ŠKRGUT ZUBI. [smiley1]

Nema majstora Apoksa danas. [smiley2]
Da nije na godišnjem? [smiley2]

europa se dans lijepo zeleni
Vaš link[smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

na končaru se čapa ovaj nalog na 1.130 ko da nema sutra. ko u najbolja vremena. [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close