Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da se pojedinci hvale kako su 100% u cashu. To su oni koji kupuju na vrhu i prodaju sad na dnu. Ah ah….. Ja sam tamo negdje 20.svibnja bio 90% u cashu.

Jedini put kad sam 100% bio u kešu je dan prije nego sam poceo trgovati s dionicama…

Cuore Sportivo

SZ,

Jedini put kad sam 100% bio u kešu je dan prije nego sam poceo trgovati
s dionicama…

I ja. Jedino što taj dan prije nego sam počeo trgovati tih 100% keša nije bilo dovoljno ni za kavicu.
Sada se za kavicu uvijek nađe, a i za čevape i pivu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

SZ Zagato:

Jedini put kad sam 100% bio u kešu je dan prije nego sam poceo trgovati
s dionicama…

I ja. Jedino što taj dan prije nego sam počeo trgovati tih 100% keša nije bilo dovoljno ni za kavicu.
Sada se za kavicu uvijek nađe, a i za čevape i pivu.

Istina, ahahahahhahaha!!!
[smiley2]

Cuore Sportivo

Na ARNT se odjednom nakupilo brdo kupnje i cijena osla cca +9%, sa pola milje, ima li neko info sto se dogadja? Ili su posrijedi igrice?

Šta je ovo na ARNT-u,jel to neko lupio po prodaji?

Koje mrtvilo…..nema trgovine ni sa jednom likvidnom dionicom pfffff….osim neke bijede na Đuri….INA, KOEI, ADRS, VIRO, LVCV, nulaaaa… :))


Na ARNT se odjednom nakupilo brdo kupnje i cijena osla cca +9%, sa pola milje, ima li neko info sto se dogadja? Ili su posrijedi igrice?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Na ARNT se odjednom nakupilo brdo kupnje i cijena osla cca +9%, sa pola
milje, ima li neko info sto se dogadja? Ili su posrijedi igrice?

Tak bu svaki dan, cijelo ljeto, uvijek s nekom drugom dionicom. A možda i dvije u jednom danu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Tak bu svaki dan, cijelo ljeto, uvijek s nekom drugom dionicom. A možda i dvije u jednom danu.

…..fondovska posla…!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

MaxD:

Na ARNT se odjednom nakupilo brdo kupnje i cijena osla cca +9%, sa pola
milje, ima li neko info sto se dogadja? Ili su posrijedi igrice?

Tak bu svaki dan, cijelo ljeto, uvijek s nekom drugom dionicom. A možda i dvije u jednom danu.

Arenaturist d.d. – Objava za Burzu
(2007-07-06)

Društvo Arenaturist d.d. obavjestilo je da je na internetskim stranicama Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja objavljeno da poduzetnik W2005/Dvadeset osam d.o.o., koji je dio Goldman Sachs Grupe, podnio 19. lipnja 2007. Agenciji prijavu namjere provedbe koncentracije poduzetnika koja nastaje stjecanjem prevladavajućeg utjecaja od strane poduzetnika W2005/Dvadeset osam d.o.o. nad poduzetnikom Arenaturist d.d., Pula.

Temeljem usmene obavijesti člana NO Arenaturist d.d., Pula, gospodina Eugenia Piovesane potvrđeni su određeni kontakti između predstavnika Tacana S.A . i Granita S.A. koji zajedno posjeduju 61,61% temeljnog kapitala Društva i predstavnika Goldman Sachs Grupe oko kupoprodaje navedenih dionica, međutim razgovori nisu okončani.

http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=ae09dc7eb176291551bb5ef9f2bff87c&newsId=2511


MaxD: ” Na ARNT se odjednom nakupilo brdo kupnje i cijena osla cca +9%, sa pola milje, ima li neko info sto se dogadja? Ili su posrijedi igrice? ” Tak bu svaki dan, cijelo ljeto, uvijek s nekom drugom dionicom. A možda i dvije u jednom danu.

Tipično za naše tržište. Mora se nešto vrtjeti i usred mretve sezone… samo treba znati koje su to dionice… to je kvaka! A million $ kveščn [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Daj bože da je ARNT jedna ot tih. Da napokon krene nakon 2 mjeseca i iz mog portfelja nešto.[smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close