Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” -filip-: ” _Mrzljak_: ” u foto finišu .. preskočio krobeks u plusić .. .[smiley2] ” lijepo, samo se nadam da to nije navlakuša za sutra. kao, idemo gore, kraj silaznog trenda… ajmo odmah svi stavit naloge na kupnju… pa kad stavimo, opet udaranje… oprostite ako sam zloguki prorok, nije da mi se sviđe taj scenarij, i sam sam debelo u dionicama, ali ovo me podsjeća na situaciju od prije par dana… ja bih bio oprezan ” Ja nemam s čim staviti na kupnju pa me to ne brine…..[smiley2] ” ja imam nešto malo… vrebam i čekam da me hypo počasti[smiley11] … samo moram još odlučiti s čim točno[smiley1]

Vidiš filipe, to mi se sviđa kad napokon vidim da ovdje ima i razumnih ljudi koji nisu ni pesimisti,
ni optimisti već realisti.
Za tebe se ne bojim

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

A za mene?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


A za mene?

Ni za vas kolega.
Koliko sam čuo od vas vi ste sad u Božjim rukama.[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


mmstanic: ” A za mene? ” Ni za vas kolega. Koliko sam čuo od vas vi ste sad u Božjim rukama.[smiley2]

Dati će dragi Bog……

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Prešao u 100% keš.

bravo kolega,
sada cete KUPOVATI DDJH NA 270 A PRODALI GA na 225 i tako redom..[smiley1]

Šangaj, jučer -5%, danas +3%. Zanimljivo.


Šangaj, jučer -5%, danas +3%. Zanimljivo.

Daj mi reci kako stoji Indonezijska burza, htio bih tamo ulagati………[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Cititrati ću vam uvim teškim trenutcima jednog mog indijanskog vrača: “……….treba biti hrabar kad su drugi kukavice i treba biti kukavica kada su svi hrabri!”

Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Tko još misli kupovati povoljno danas mu je dobra prilika.
Uskoro slijedi oporavak:

Vaš link

“Do jučer je dionice Magme upisalo 4500 građana u iznosu koji je gotovo dvostruko veći od predviđene ponude za građane. Iz neslužbenih izvora saznajemo kako izdavatelj procjenjuje da će ukupan iznos upisa premašiti ponudu dva do tri puta. Izdavatelj je, pak, u maloprodaji planirao ponuditi 40 posto emisije – oko 120 milijuna kuna.”

Mali ulagači neće moći upisati sav kapital koji su htjeli (nudi se 120 000 000, skupit će se očigledno barem 250 000 000). Znači pojaviti će se dodatnih >100 000 000 od malih ulagača.

Uplate novih dionica idu 18.7., povrat sredstava u roku od 5 dana (znači do 23.7).

Vidim da se pojedinci hvale kako su 100% u cashu. To su oni koji kupuju na vrhu i prodaju sad na dnu. Ah ah….. Ja sam tamo negdje 20.svibnja bio 90% u cashu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Vidim da se pojedinci hvale kako su 100% u cashu. To su oni koji kupuju na vrhu i prodaju sad na dnu. Ah ah….. Ja sam tamo negdje 20.svibnja bio 90% u cashu.

lako je biti u kešu kad se vrti 20-30.00kn, sad su svi jako pametni,
što nisu prije tjedan dana rekli da će cijene ići još dolje….!


Šangaj, jučer -5%, danas +3%. Zanimljivo.

Upravo je na +4,5% 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close