Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15.58 0.00 %

15.59

+ 0,02[smiley7]

hate red

15.58 + 0.02%

gotovo +0.02 % ….
heheh
bilo je napeto …

bah…
smrc…

nitko nije prihvatio moju okladu[smiley16][smiley14][smiley12]

hate red

evo škrgut završio +0,2 bemti[smiley1]

sad će doći goli i reći : to je slučajno ali sutra škrgut sa ono malo zubi što vam je ostalo [smiley1]

u foto finišu .. preskočio krobeks u plusić .. .[smiley2]


sad će doći goli i reći : to je slučajno ali sutra škrgut sa ono malo zubi što vam je ostalo [smiley1]

Uvijek je bilo i biti će ljudi na dvije strane,jedni žele rast,a jedni pad,a ima i treća vrsta,a to su ljubomorni jadnici koji su ili popušili na dionicama ili uopće nemaju para za njih nego se igraju na cyber traders.Već na samom početku godine neki su govorili kako ćemo krahirati itd,itd….

Ljubomora,zavist i zloća su gotovo neizlječive bolesti,a u lijepoj našoj je bogami ima.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


u foto finišu .. preskočio krobeks u plusić .. .[smiley2]

lijepo, samo se nadam da to nije navlakuša za sutra.
kao, idemo gore, kraj silaznog trenda… ajmo odmah svi stavit naloge na kupnju… pa kad stavimo, opet udaranje…
oprostite ako sam zloguki prorok, nije da mi se sviđe taj scenarij, i sam sam debelo u dionicama, ali ovo me podsjeća na situaciju od prije par dana… ja bih bio oprezan


_Mrzljak_: ” u foto finišu .. preskočio krobeks u plusić .. .[smiley2] ” lijepo, samo se nadam da to nije navlakuša za sutra. kao, idemo gore, kraj silaznog trenda… ajmo odmah svi stavit naloge na kupnju… pa kad stavimo, opet udaranje… oprostite ako sam zloguki prorok, nije da mi se sviđe taj scenarij, i sam sam debelo u dionicama, ali ovo me podsjeća na situaciju od prije par dana… ja bih bio oprezan

Ja nemam s čim staviti na kupnju pa me to ne brine…..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


-filip-: ” _Mrzljak_: ” u foto finišu .. preskočio krobeks u plusić .. .[smiley2] ” lijepo, samo se nadam da to nije navlakuša za sutra. kao, idemo gore, kraj silaznog trenda… ajmo odmah svi stavit naloge na kupnju… pa kad stavimo, opet udaranje… oprostite ako sam zloguki prorok, nije da mi se sviđe taj scenarij, i sam sam debelo u dionicama, ali ovo me podsjeća na situaciju od prije par dana… ja bih bio oprezan ” Ja nemam s čim staviti na kupnju pa me to ne brine…..[smiley2]

ja imam nešto malo… vrebam i čekam da me hypo počasti[smiley11] … samo moram još odlučiti s čim točno[smiley1]

New Report

Close