Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZrY79ZqouT0UhsXgNN5bYg==.pdf
blokada još samo sutra, a onda opet normalno trgovanje 🙂

Nije dobro
A zaštićen je jedino market maker



http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZrY79ZqouT0UhsXgNN5bYg==.pdf
blokada još samo sutra, a onda opet normalno trgovanje 🙂

Nije dobro
A zaštićen je jedino market maker

[/quote]

nije dobro samo to što danas ne možemo trgovati todex dionciama nego moramo čekati drugi tjedan. a ovo da će revizorska izvješća kasniti za 2016.godinu nije ništa posebno bitnoga što utječe na cijenu todex dionica jer su i tako zbog agrokor krize pale već oko -60%.
danas na burzi očekujem smirivanje situacije i oko +0,5-1%

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....





Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Valjda da ih zaštite od očiglednog predstojećeg pada. Ove druge nisu bitne. One mogu rokat koliko žele.
[/quote]
Mislim da i zbog toga,ali prije svega,mora se utvrditi pravo stanje u svakoj firmi od strane neovisnog revizora!
Dionicari i investitori bi morali znati pravo stanje da bi kvaltetno donosili odluke!
Kada je VUPIKU bilo blokirano trgovanje nakon 3 ili 4 neuspjela kruga privatizacije(zbog izvjesca i utvrdivanja pravog stanja) blokada je trajala dugo,mislim blizu 2 godine(moguce provjeriti)!
Ne kazem da ce ovdje biti tako,ali ovo nije ugodno,ali je,mislim,bilo nuzno!
[/quote]

Nužno?!?!?!?! Glupost na kvadrat. Mogli su blokirat cijeli ZSE 2008. Dok se ne vidi kako ce se stvari razvijati nako 5-6 godina 🙂

[/quote]
Svatko ima pravo na svoje misljenje pa tako i vi!
Burza ima “svoja pravila igre”, ali ne treba zboraviti ni ovlastenja regulatorne agencije HANFE,koja je primjera radi, blokirala svojevremeno trgovanje VUPIK-a na dugo razdoblje!

Bez Todex-a danas bi trebali u deblji plus!


reći ću jednu stvar koja nije politički korektna: samo kad čujem naglasak od petrova i grmoje ne bi mi bili u vladi ni dva dana. zagreb je velika šuma u kojoj ima i vukova,a ovi lokalni zgubidani još ne znaju s kim posla imaju. tu sektu iz metkovića treba pod hitno rasformirati pa idemo dalje.

I ja ću reći jednu stvar – ako ljude cijeniš prema naglasku, onda je očito koliko ti je sve jasno. Bandićev “kaj” ti ne smeta? Kad bi i najpošteniji adezeovac imao i desetinu poštenja dvojica koji si naveo, ova država bi puno drugačije već desetljećima izgledala.
Što se tiče današnjeg trgovanja i dalje je izvjesna letargija. Da će biti nekog veselja s obzirom na cijelu situaciju, vrlo teško.

u samoj izjavi sam se već ogradio da to nije korektno. danas je novi dan pa bolje da malo propratimo trgovinu.

who dares, wins

neki su zazivali kako bi bilo super da se ne trguje s todexom i kako bi onda teklo med i mlijeko na ZSE.
evo danas im se želja ostvarila i što imamo? dosadu od burze…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa dosadno je već danima. Šteta je već napravljena, strah je tu, nepovjerenje također. Uostalom trenutno smo u plusu zar ne? Ali eno arlauču neki u saboru pa se nikad ne zna što nam novi populistički sat nosi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

dosada na burzi je svakako, samo je razlika sto kad nema todexa smo zeleni. naravno u utorak ocekujem opet debeli minus tako da mi ne pada napamet danas nesto kupovati

Nitko ne komentira izvješća za Q1?!

U odnosu na RDG, čini mi se da nisu loša, doduše neki imaju dobit manju nego lani, neki su stalno u istim dubiozama (npr. Croatia Airlines), turisti čekaju sezonu, Ericsson kao lani, Petrokemija iskazala dobit u Q1 (?!), HT bolji nego lani, OPTE skoro kao lani, Kraš bolji, KODT bolji, INA bolja, Atlantic bolji (uz nešto manje prihode), Đuro bolji, Uljanik plovidba bolja, Tankerska isto kao lani, ADRIS rastura,

čekamo ADPL, ATPL, KOEI, PODR …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Banke imaju povecane rezervacije, ostali rolaju Agrokor kao da nista nije bilo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vlen će biti pobjednik 1Q što se tiče pozitivnog rezultata FI.

New Report

Close