Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plenković je ovo izgleda ipak dobro odigrao, izbacio je smetala iz MOST-a i poslao ih u oporbu,hahaha

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-predsjednici-otkrio-planove-culi-su-se-telefonom-dobila-je-cvrsto-uvjerenje-u-neupitnost-stabilnosti-funkcioniranja-vlade/5967236/

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-poslao-zahtjev-za-smjenom-ministara-petrov-ga-odbija-potpisati-ide-na-ustavni-sud-moze-li-predsjednik-sabora-ponistiti-odluku-premijera/5967496/

Ignore: KressoM, delux


Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Valjda da ih zaštite od očiglednog predstojećeg pada. Ove druge nisu bitne. One mogu rokat koliko žele.


Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Ovo je trebalo napraviti od trenutka kada je od Sperbanke potekla informacija o moguće lažiranim izvješćima Agrokora.Bolje ikad nego nikad.



Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Valjda da ih zaštite od očiglednog predstojećeg pada. Ove druge nisu bitne. One mogu rokat koliko žele.
[/quote]
Mislim da i zbog toga,ali prije svega,mora se utvrditi pravo stanje u svakoj firmi od strane neovisnog revizora!
Dionicari i investitori bi morali znati pravo stanje da bi kvaltetno donosili odluke!
Kada je VUPIKU bilo blokirano trgovanje nakon 3 ili 4 neuspjela kruga privatizacije(zbog izvjesca i utvrdivanja pravog stanja) blokada je trajala dugo,mislim blizu 2 godine(moguce provjeriti)!
Ne kazem da ce ovdje biti tako,ali ovo nije ugodno,ali je,mislim,bilo nuzno!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZrY79ZqouT0UhsXgNN5bYg==.pdf
blokada još samo sutra, a onda opet normalno trgovanje 🙂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Znaci uskoro cemo vidjeti prava financijska stanja bit ce veselo.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao




Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Valjda da ih zaštite od očiglednog predstojećeg pada. Ove druge nisu bitne. One mogu rokat koliko žele.
[/quote]
Mislim da i zbog toga,ali prije svega,mora se utvrditi pravo stanje u svakoj firmi od strane neovisnog revizora!
Dionicari i investitori bi morali znati pravo stanje da bi kvaltetno donosili odluke!
Kada je VUPIKU bilo blokirano trgovanje nakon 3 ili 4 neuspjela kruga privatizacije(zbog izvjesca i utvrdivanja pravog stanja) blokada je trajala dugo,mislim blizu 2 godine(moguce provjeriti)!
Ne kazem da ce ovdje biti tako,ali ovo nije ugodno,ali je,mislim,bilo nuzno!
[/quote]

Nužno?!?!?!?! Glupost na kvadrat. Mogli su blokirat cijeli ZSE 2008. Dok se ne vidi kako ce se stvari razvijati nako 5-6 godina 🙂

reći ću jednu stvar koja nije politički korektna: samo kad čujem naglasak od petrova i grmoje ne bi mi bili u vladi ni dva dana. zagreb je velika šuma u kojoj ima i vukova,a ovi lokalni zgubidani još ne znaju s kim posla imaju. tu sektu iz metkovića treba pod hitno rasformirati pa idemo dalje.

who dares, wins

Zašto?

o tom se ne raspravlja javno ali da li ti čuješ taj naglasak od petrova? u svakoj rečenici pet grešaka napravi. njegovo selo je njegovo selo ali zagreb je nešto sasvim drugo. ne trebam ti valjda govoriti da postoji i neki književni jezik u ovoj državi. a on kao neki doktor.

who dares, wins

Ja kao laik mogu zakljuciti da dolaskom istih masinerija dviju najvecih stranaka je onemogucena u daljnjem pohodu ovom zemljom. E sad, s obzirom na velicinu duga koji ima nasa zemlja, a usprkos trenutno dobrim svjetskim okruzjem tesko je balansirati odnosno napraviti veci pozitivni pomak jer su dubioze prevelike.
Problem vidim kod onih koji brane neobranjivo.

Ma kog briga kojim naglaskom priča ali čovjek sa svojom ekipom podmeće noge vladi u kojoj i sami sudjeluju da bi ispali kao korektori svega što nije dobro i time si dizali rejting za još koji mandat.
Pa kad im ništa nije odgovaralo što nisu izašli iz vlasti?
Pa to je ispod svake razine, pokvareno do kraja.
U ostalom što se to dobro dogodilo u sudstvu ili policiji za njihovog mandata osim još jednog namještenog natječaja za kupnju stotina vozila.

New Report

Close