Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

al ga tonemo -2,35%

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I mene je danas zakačilo… bili smo nespremni na ovo, stvarno tko bi očekivao od obične sjednice Vlade do ovoga…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Plenki očito ima kratki fitilj, ali se preračunao. Ako si u koaliciji onda se ne ponašaš apsolutistički. Tonemo dalje.

Koje lijepo preuzimanje poklonjenih dionica danas ! Neki nikad naučit . Al dobro , doće pameti slijedećih dana .

Dosad sam mislio da je Karamarko najveća smijurija hrvatske politike, a kad ono Plenki još veća. Čemu tolika tvrdoglavost u pogledu Marića? Čovjek više nema kredibilitet i treba ga maknut. Kao da u ovoj državici nema nikoga drugoga tko bi umjesto njega mogao biti ministar. Lakše je rušiti Vladu. Izazivati nove izbore i sve troškove u vezi s time. Nikad ništa pametno od ADZ-a. Zato nam i je tak u državi. Narod zaslužuje vlast kakvu ima, a najveći problem demokracije je u tome što prosječni birač nije osobito inteligentan. Za to je očiti dokaz vlast kakvu trenutno imamo.


Dosad sam mislio da je Karamarko najveća smijurija hrvatske politike, a kad ono Plenki još veća. Čemu tolika tvrdoglavost u pogledu Marića? Čovjek više nema kredibilitet i treba ga maknut. Kao da u ovoj državici nema nikoga drugoga tko bi umjesto njega mogao biti ministar. Lakše je rušiti Vladu. Izazivati nove izbore i sve troškove u vezi s time. Nikad ništa pametno od ADZ-a. Zato nam i je tak u državi. Narod zaslužuje vlast kakvu ima, a najveći problem demokracije je u tome što prosječni birač nije osobito inteligentan. Za to je očiti dokaz vlast kakvu trenutno imamo.

Bilo bi kandidata za zamjenu Marića . Samo ima jedan problem : svi dosad su bili raspikuće , pa bi vjerojatno i od sad ! Šta mislite , zašto su pokrenili rušenje baš njega ? Nemojmo biti naivni.


Koje lijepo preuzimanje poklonjenih dionica danas ! Neki nikad naučit . Al dobro , doće pameti slijedećih dana .

Samo ti kupuj

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Sve todorke u blokadi. Prekrasno.

Ode sve u pm

@zm1

Baš njega zato što je baš on jedini u Vladi koji ima prste u najvećoj sramoti Hrvatske od rata. To je toliki uteg da je naprosto neshvatljivo zašto ga se toliko tvrdoglavo drži na poziciji. Jedino, ako on nije jedini u ADZ vladi koji ima prste tamo. A nebi se čudio. Ipak je to ADZ.

Trial
Zasto su stavili sve todorke u blokadu?

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Ima mnogo indoktriniranih nažalost koji se nisu u stanju mijenjati nego tupe o adezeu kako kažu ili crvenima kako drugi kažu i sa vama se vlada godinama, na vašim podjelama. Tko ne vidi da je Plenkovićeva Vlada ipak nešto bolje od svih kojih smo do sad imali je propao slučaj i zaslužuje da kmeči jer će Plenki ovo dobro odvoziti kao i sve do sada. Nekad sam se i ja dijelio, bio protiv ‘adezea’ i veličao SDP… danas žalim takve.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close