Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Plenković kaže da ima većinu u Saboru i bez Mosta i HNS-a.

sigurno…ako nema njihovu, ide se na Izbore.


Plenković kaže da ima većinu u Saboru i bez Mosta i HNS-a.

ako plenki to nekako i posloži, neće dugo trajati jer će to biti većina od 1-2 zastupnika i to će se raspasti kod prvog jačeg problema

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Marić je jedino što valja u ovoj Vladi i stoga thumbs up Plenki. Ode Most.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Valja li ili ne, treba gledati cjelinu.

Gledam cjelinu baš zato bravo Plenki. A glasovao sam za MOST. Sad glasam ne za HDZ nego za Plenkovića.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mislim da Plenković nije toliko cool da napravi ovo, a da nema rezervni plan tj. potporu u Saboru. Malo sam se podsjetio pa sam našao ovu vijest 19.10.2016. “S 91 glasom za, 45 protiv te 3 suzdržana Hrvatski sabor je izglasao povjerenje Vladi na čelu s premijerom Andrejem Plenkovićem.”
Dakle, ako i izbaci Mostovih 13 i dalje ima većinu, ali kladim se da će biti preletača iz Mosta u “nezavisne” koji podržavaju HDZ, a po meni nije isključeno ni da ih HNS podrži, oni su klijentelistička stranka koja gleda gdje da se uhljebi….

crobex -1,83%

kapital mrzi nesigurnost i plašljiv je kao zec…

Ignore: KressoM, delux


Mislim da Plenković nije toliko cool da napravi ovo, a da nema rezervni plan tj. potporu u Saboru. Malo sam se podsjetio pa sam našao ovu vijest 19.10.2016. "S 91 glasom za, 45 protiv te 3 suzdržana Hrvatski sabor je izglasao povjerenje Vladi na čelu s premijerom Andrejem Plenkovićem."
Dakle, ako i izbaci Mostovih 13 i dalje ima većinu, ali kladim se da će biti preletača iz Mosta u "nezavisne" koji podržavaju HDZ, a po meni nije isključeno ni da ih HNS podrži, oni su klijentelistička stranka koja gleda gdje da se uhljebi….

1. HNS je danas rekao da ih neće podržati
2. MOST-ovci neće preletati zbog lokalnih izbora za manje od mjesec dana jer oni su u prvom redu lokalnog karaktera i na žalost tako razmišljaju i ponašaju se i ne žele se zamjeriti lokalnim biračima
3. dodatan problem za HDZ biti će njegovi ljudi u saboru koji im neć dati podršku npr.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bruna-esih-nece-podrzati-novu-plenkovicevu-vecinu-hrvatska-je-umorna-od-oktroiranih-vladara-moj-glas-takvi-nece-dobiti/5966241/

Ignore: KressoM, delux

u privitku reakcija kune na smjene ministara, 15 minutni EURHRK chart


crobex -1,83%

kapital mrzi nesigurnost i plašljiv je kao zec…

To što pišete je istina. Kapital je plašljiv. Ali niti jedna dionica danas nije imala nikakav promet. Tako da je ovdje jasno tko je plašljiv

Festina lente

Idemo na nove razine ispod 1900 sta predvidjate kolege???

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Ova burza me svaki dan iznova šokira

New Report

Close