Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sonniboy: ” ententinis: ” nightrider: ” Pa nisu fondovi blesavi da brane cijene, kad mogu u hladu i čekati da im kruške same padnu u krilo. ” A čuj neki još žive u uvjerenju da će im fondovi spašavati dupe. ” kolega očito će te se morati na končaru postaviti više….semafor ” Samo polako kolega. Dugo je ljeto[smiley2]

Kaj nije danas smak svijeta od 3 do 4 [smiley1][smiley1]

ima tu ponešto istine…

Scio me nihil scire


Kaj nije danas smak svijeta od 3 do 4 [smiley1][smiley1]

Javio je da ne može doći,ali u ponedjeljak dolazi crni ponedjeljak,sutra mu se sprema teren….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

može oklada?
kladim se da će crobex danas lagano u zeleno.[smiley8]

hate red


može oklada? kladim se da će crobex danas lagano u zeleno.[smiley8]

može i ja kažem isto .. evo neka bude cca +0.22 % .. ovo je po metodi imam filing za osjećaj …. [smiley2][smiley1]


može oklada? kladim se da će crobex danas lagano u zeleno.[smiley8]

Nemam novaca za kladiti se,sve mi je u ovim bezvrijednim papirićima…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

15:52

– 0,05

hate red

15.53

-0,04

hate red

ne nam zašto, al po pbzu se danas fino praši. to, izgleda, nije skupo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

15:55

-0,02

hate red

uf
15;56 -0.13 %

j…. ti koei i inu
15:58

-0,14

hate red

New Report

Close